Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@gesioopomyśl jeszcze w ten sposob.
cena koncowa OL z tymi pakietami jest tańsza o 15zł niz gdybyś wybral OL extra + canal+
ale za te 15zł dostajesz pakiet komfortowy, multi, orange tv go oraz zyskujesz GB na nr komórkowym ktory jest w lovie Emotikon: Mrugający


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

Zdecydowałem jednak podpisać aneks i przejść na Orange Love Extra. Pytałem specjalnie konsultanta na infolinii o opłatę za dom jednorodzinny. Potwierdził, że nie zostanie ona doliczona. Dzisiaj jednak dostałem dokumenty i opłata oczywiście została wpisana do umowy... Reklamować czy poczekać na pierwszy rachunek? Na moim koncie widnieje też cena za Canal+ Prestige w kwocie 80 zł - mam nadzieję, że na rachunku zostanie ona zrabatowana do 49,99 zł.

Mam jeszcze pytanie o to kiedy uzyskam dostęp do kanałów z wyższego pakietu? Dostałem sms, że oferta została rozszerzona, na moim koncie również widać zmiany jednak przy odświeżaniu uprawnień pojawia się komunikat:
Kod: 3B13-0208
Lista uprawnień do kanałów TV zapisanych na karcie jest mniejsza niż lista w systemie praw.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

Na dziś na pierwszym rachunku nie będzie opłaty. Podejrzewam, że przed czerwcem się też nie pojawi. Później to "teoretyzowanie". Może się mylę.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@gesioo  na Wyciąg z Umowy masz zapis  "Dopłata za internet w budynku o typie zabudowy jednorodzinnej 14.99 zł (opłata miesięczna)"?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

Dokładnie tak. Zapis wygląda następująco:
Abonament za Orange Love 160,00 zł - opłata będzie pomniejszona o rabaty:
- za korzystanie z e-faktury: 5,00 zł zł miesięcznie

- za zgodę na telefoniczny kontakt marketingowy: 5,00 zł miesięcznie
Dopłata za internet w budynku o typie zabudowy jednorodzinnej 14,99 zł (opłata miesięczna)
Multiroom - usługa dodatkowa 1,00 zł - (opłata jednorazowa) - aktywacja, 10,00 zł (opłata miesięczna)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

Wg mnie nie powinno być tej opłaty. No bo Jak, chcą co miesiąc ręcznie ściągać te opłatę czy zgodziles się na nią? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love


@Piotrekk85napisał(-a)

Brak tej opłaty naliczanej na dziś wg moich informacji trzeba traktować w kategorii błędu a nie celowego działania.

Kończy mi się za 2 miesiące umowa na "Światłowód 1/17", mam podobne zdanie odnośnie dopłaty za domki. Zapis w regulaminie jest wiążący, w innym przypadku byłoby napisane, że dla aktywacji przed 08.2018 opłata nie będzie naliczana. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@marens  powiem Ci tak. jezeli w konfiguratorze przy wprowadzeniu zamowienia odznaczy sie oplata dla domku to jej nie ponosisz mimo ze w regulaminie ona jest zawarta.

na dzien dzisiejszy do aneksow umow ktore zostaly zawarte przed 18-08-2018 doplaty dla domkow nie ma. tak orange twierdzi i ja w to wierze Emotikon: Mrugający


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@PARANOJA Nie zgadzałem się na nią. Nawet specjalnie pytałem o nią podczas rozmowy i potwierdzono mi, że takiej opłaty nie będzie, a jednak została ona wpisana do aneksu. Lada dzień powinien zostać wystawiony rachunek - zobaczę jak będzie wyglądał i wtedy będę ewentualnie składał reklamację.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@gesioo  umowa w salonie czy poza podpisywana?