Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@Piotrekk85no właśnie. Zadał jasne i konkretne pytanie. Dalsza część dyskusji to już teoretyzowanie.

 

 

Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

Mega merytoryczna odpowiedź. Na pewno uspokoiła wszystkich czytających to klientów.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@Piotrekk85 @sebaswiderski  co sie czepiliście tego ipk? dziala jeszcze(?), czasem jest akutalizowany(?) to i spelnia swoja role Emotikon: Mrugający a jak ktos woli onmi booki czy inne  to niech tam sprawdza.



Jeśli chcecie go informować, że nie będzie tej opłaty zawsze - to dajcie na to jakiś "papier" lub gwarancję że Orange w trakcie trwania umowy nie dojdzie do wniosku, że trzeba jednak naliczać opłatę.



na wyciągu z umowy sa podane podstawowe opłaty. doplata dla domu rowniez tam jest widoczna no chyba ze dana lokalizacje ta oplata nie obejmuje. (domyslam sie jaka bedzie Twoja odpowiedz) Emotikon: Mrugający


nie pamietam zamieszania z openem 2

 

@ketrasaArtur  ok orange pobiera oplate dla domu, trudno.

sa dwie opcje albo sie akceptuje oferte lub nie. nikt nie zmusza klienta do zakupu.

może jak bedzie bardzo małe zainteresowanie ftth to zmieni sie polityka firmy na ten temat


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@PARANOJA: no i właśnie się z Tobą w 100% zgodzę. Na wyciągu z umowy będzie informacja. Więc klient przed zawarciem umowy może zweryfikować 🙂

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

Dzięki wielkie za odpowiedź. Faktycznie podpisałem umowę 14 sierpnia 2018 na 24 miesiące więc teoretycznie jeszcze wtedy nie naliczano opłat za domy jednorodzinne. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że w każdej umowie Orange może zmienić warunki ale zakładam, że taka zmiana dawałaby mi możliwość rozwiązania umowy z powodu nie przyjęcia nowych warunków.

Pozostaje dodatkowe pytanie czy w ogóle istnieje możliwość mojego przejścia na pakiet Orange Love Extra? Chciałbym to zrobić od lutego ale na przedłużenie umowy na cały pakiet Love jest chyba jeszcze za wcześnie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 78
  • 1

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

U mnie w Lublinie na ul. Szerokie Orange nie podjął tematu światłowodów za to konkurencja łyknęła  temat i będziemy mięli światłowód. No niestety trzeba wchodzić z usługami gdzie niema konkurencji.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@gesioo  mozesz juz teraz zmigrowac na OL Extra. nie musisz czekac do konca umowy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

Chyba jednak nie będę przechodził na Orange Love Extra. Rozszerzę sobie po prostu obecną ofertę o interesujące mnie kanały. Zyskam dodatkowo rabat za pierwszy miesiąc z ich korzystania i być może z czasem bliżej sierpnia pojawią się jakieś nowe oferty i wtedy będę przedłużał umowę.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

@gesioo  jakie to kanały?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Opłata za dom jednorodzinny Orange Love

Canal+Prestige

Pakiet Eleven

Pakiet Polsat