Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

 

Witam.

Chciałbym się spytać was o co dokładnie chodzi.

Kiedy brałem abonament ostateczne kwoty, które podawał agent niemiały przekroczyć 178 zł (za pierwszy rachunek, aktywacje etc), kilka dni temu pisałem poprzez aplikacje na telefonie do konsultantów online i podawali oni cene w okolicach 140 zł. Myślę, że cena okej, dzisiaj patrze rachunek a na nim ogromna jak dla mnie kwota. 428 zł. Skąd to się naliczyło i jakim w ogóle cudem.. Nie zostałem poinformowany o takim pierwszy rachunku. Dodatkowo dodam, że do abonamentu wpłaciłem 2x300 zł, to potwierdzenie wymagane od orange. Coś tu nie pasuje. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

@skaaju Pobierz szczegółowy załącznik do faktury i zweryfikuj opłaty. Do pierwszej FV doliczana jest oprócz opłaty aktywacyjnej, opłata wyrównawcza (od daty aktywacji do początku okresu rozliczeniowego). Jeżeli nie będziesz mógł odczytać faktury skontaktuj się z BOK. Konsultant wyjaśni skąd wzięły się te opłaty. 600 zł wpłaciłeś jako depozyt? czy po podpisaniu umowy przyszedł Ci sms, że jest wymagana wpłata zaliczki?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

@skaaju Pobierz szczegółowy załącznik do faktury i zweryfikuj opłaty. Do pierwszej FV doliczana jest oprócz opłaty aktywacyjnej, opłata wyrównawcza (od daty aktywacji do początku okresu rozliczeniowego). Jeżeli nie będziesz mógł odczytać faktury skontaktuj się z BOK. Konsultant wyjaśni skąd wzięły się te opłaty. 600 zł wpłaciłeś jako depozyt? czy po podpisaniu umowy przyszedł Ci sms, że jest wymagana wpłata zaliczki?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

@skaaju A jeżeli jeszcze nie wiesz, to kontatk z BOK, za pośrednictwem aplikacji "Mój Orange" w telefonie jest darmowy.

Anonim

Nie dotyczy

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Pobierz sobie na Mój Orange rachunek szczegółowy tak jak pisze kolega powyżej. Może źle naliczyły Ci się jakieś rabaty. Zadzwoń do BOK, myślę ze wszystko pozytywnie się wyjaśni. Pozdrawiamy.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

@skaaju, możesz też wrzucić tutaj zrzut ekranu z widocznym rozliczeniem, spróbujemy rozkminić o co cho, tylko pamiętaj, aby ukryć dane osobiste - numery telefonów, kont, adresy, etc.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Kiedy chce pobrać dokumenty, wyświetla sie taka lista co chce, chciałbym zaznaczyć na niej rachunek szczegółowy ale niestety nie można.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Zapewne jeszcze nie jest wygenerowany. Trzy dni po wystawieniu FV powinien być dostępny do pobrania.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Dzieki za informacje. A co do tego rachunku, jeżeli na prawdę rachunek by tak wyszedł, a przy podpisywaniu umowy była podawana inna cena, po prostu jeżeli nie zostałbym poinformowany o takiej kwocie co w związku z tym. I możliwe jest, że nie zostały naliczone te rabaty przy wpłacie 600zl?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Na jakiej podstawie wpłacałeś 600 zł skoro dopiero przyszła Ci pierwsza FV? Był to warunek aktywacji? (depozyt)

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Tak, depozyt.