Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

Może zamiast popierać pomysły które nie są możliwe do realizacji, warto wziąć udział w konsultacjach społecznych projektu stosownej ustawy?

https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//2/12360454/12885012/12885014/dokument559319.DOCX

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange


@agat13napisał(-a)

@Kris_Orng  Stwierdzam fakt, co nie znaczy, że się z tym zgadzam.

Uważam, że takie trwanie przy swoim w dobie zmian jest nieco nie na miejscu, bo przecież świat się  zmienia, więc trzeba iść ze zmianami...

 


@Kris_Orng , my, szaraczki z Forum NO nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Proszę Cię, uderzaj tam, gdzie Twoje argumenty mogą trafić. Tam jest ładnie to opisane i nawet są formy kontaktu, z dowodami rzeczowymi włącznie do spożytkowania Twojej argumentacji, że coś jest nie ten tego😊Orange.JPGO nas.JPG


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

Panowie, zaintrygował mnie temat i chcę się upewnić że dobrze rozumuję więc proszę mnie poprawić jeśli się mylę: jeśli hipotetycznie zgubię lub skradziono mi dowód osobisty to jak przyjdę np z paszportem lub prawem jazdy (gdzie również jest pesel) to odejdę z kwitkiem?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@spiro hipotetycznie tak się stanie, przynajmniej jeśli trafisz na "służbistę" w salonie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 112
  • 338
  • 3

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@spiro Moim zadaniem jak przyjdziesz z paszportem to sprawę w salonie załatwisz, ale samo prawo jazdy nie wystarczy - tak ja miałem.