Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieaktywny numer

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 20
  • 0

Nieaktywny numer

  1. Witam we wtorek za brak opłaconych faktur został mi wyłączony numer, nie można się do mnie dodzwonić, numer został nieaktywny, odrazu następnego dnia wszystkie faktury zostały opłacone i tu moje pytanie czy jest szansa na ponowne włączenie numeru przez windykacje Orange? Potrzebuje tego numeru, a nie wiem co mam robić. 
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Nieaktywny numer


@maksym52napisał(-a)

Czyli jest szansa na ponowne włączenie numeru ? Dzisiaj dostałem mail, ze wpłata wpłynęła i zlecają odblokowanie usług 


@maksym52  oczywiście że tak, jak w pierwszym moim wpisie (klik w link) i pozostałych postach kolegów @Ron , @ketrasaArtur  i @Anonim . Jeśli jeszcze nie masz aktywnego numeru to wyłącz i włącz telefon, jak to nie pomoże skontaktuj się z Orange (w linku który Ci podałem masz wyszczególnione formy kontaktu).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Nieaktywny numer

@maksym52  tu masz wszystko opisane Windykacyjna blokada/odblokowanie usług | Orange Polska

co i jak wykonać.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Nieaktywny numer

Napisz do obslugi na czacie, po zalogowaniu się do Mój Orange o wznowienie usług na numerze. Jeśli nie będzie jeszcze zaksięgowanej wpłaty, to musisz czekać. 

 

Skorzystaj z instrukcji 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 20
  • 0

Nieaktywny numer

Czyli jest szansa na ponowne włączenie numeru ? Dzisiaj dostałem mail, ze wpłata wpłynęła i zlecają odblokowanie usług 

Anonim

Nie dotyczy

Nieaktywny numer

@maksym52  skoro uregulowałeś płatność, to powinien numer być aktywowany, może już jutro 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51979
  • 699

Nieaktywny numer

@maksym52 jeżeli płatności są uregulowane i zaksięgowane, to kontaktuj się infolinia czat i poproś o przywrócenie usług.

Być może usługi są już przywrócene, więc uruchom telefon ponownie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Nieaktywny numer


@maksym52napisał(-a)

Czyli jest szansa na ponowne włączenie numeru ? Dzisiaj dostałem mail, ze wpłata wpłynęła i zlecają odblokowanie usług 


@maksym52  oczywiście że tak, jak w pierwszym moim wpisie (klik w link) i pozostałych postach kolegów @Ron , @ketrasaArtur  i @Anonim . Jeśli jeszcze nie masz aktywnego numeru to wyłącz i włącz telefon, jak to nie pomoże skontaktuj się z Orange (w linku który Ci podałem masz wyszczególnione formy kontaktu).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nieaktywny numer

Wyłącz i włącz telefon. Bo po wyłączeniu numeru zasięg sam się nie pojawi.

Anonim

Nie dotyczy

Nieaktywny numer

@maksym52 ogólnie zdjęcie blokady następuje do 24 godzin od zaksięgowania środków (chodź zwykle dużo szybciej). Więc pewnie Twój telefon już działa.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Nieaktywny numer

@maksym52  jak tam? udało się wszystko pozytywnie załatwić?