Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa Darmowe orange wifi

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nie działa Darmowe orange wifi

Rodacy, ludzie dobrej woli... Pomóżcie człowiekowi w potrzebie i zróbcie wielkanocny dobry uczynek itp. 😄

Przeprowadziłem się niedawno do nowego mieszkania, nie mam jeszcze internetu, a coś z moją usługą Darmowe orange wifi jest nie tak...Mam pakiet 29,90, a to chyba za mały i mi wyłączyli (rok temu jej używałem). Zasięg jest rewelacyjny, więc problem jest tylko z tą aktywacja.

 

Jeśli ktoś z Was nie używa tej usługi można ją włączyć za darmo na stronie, prosiłbym o podanie swojego wejścia do tej usługi przez e-mail lub PM, OCZYWIŚCIE jeśli jej nie używacie, instrukcje podaję poniżej

 

Na stronie orange.pl klikamy Mój orange, potem przesuwamy muszkę nad "zarządzaj" potem klikamy na "pakiety i ustawiania" rozwiajamy Internet i na prawo od Darmowe Orange WiFi klikamy "zobacz szczegóły" i zakładamy konto. Ja mam przycisk "zobacz szczegóły" wy możecie mieć "aktywuj" lub "włącz usługę"

 moj mail : 47.aaronvold47wow@gmail.com

 

P.S. Jeśli to, że 29,90 to wystarczający pakiet jest prawdą, a ja coś po prostu robię nie tak... to też dajcie znać 😄

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Nie działa Darmowe orange wifi


@aaronvold47 napisał:
Pokaż szczegóły

(...) coś z moją usługą Darmowe orange wifi jest nie tak...Mam pakiet 29,90, a to chyba za mały i mi wyłączyli (rok temu jej używałem). Zasięg jest rewelacyjny, więc problem jest tylko z tą aktywacja.

(...)

Na stronie orange.pl klikamy Mój orange, potem przesuwamy muszkę nad "zarządzaj" potem klikamy na "pakiety i ustawiania" rozwiajamy Internet i na prawo od Darmowe Orange WiFi klikamy "zobacz szczegóły" i zakładamy konto. Ja mam przycisk "zobacz szczegóły" wy możecie mieć "aktywuj" lub "włącz usługę"

(...)

P.S. Jeśli to, że 29,90 to wystarczający pakiet jest prawdą, a ja coś po prostu robię nie tak... to też dajcie znać 😄


Wiem, że jest już poniewczasie, ale...

Jeżeli masz abonament komórkowy w najnowszej ofercie (Plan Komórkowy), a tak najprawdopodobniej jest, bo kwota którą podajesz pasuje do Planu Podstawowego oraz - co istotne! - nadal masz dostęp do konta Mój Orange w starszej wersji (o nowej odsłonie konta można więcej przeczytać tutaj), to wtedy powinieneś móc zarządzać usługą Darmowe Orange WiFi, i to właśnie po naciśnięciu Zobacz szczegóły.

 

Ja tak u siebie mam Szczęśliwy robot. Więcej na screenach poniżej:

usługa Darmowe Orange WiFi widoczna na portaluusługa Darmowe Orange WiFi widoczna na portalu  

 

okno służące do ustalenia nowego hasłaokno służące do ustalenia nowego hasła

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nie działa Darmowe orange wifi

Hej @aaronvold47, rozumiem Twój ból. Jesteś pewny, że usługa jest wyłączona?
A może w takiej sytuacji, tymczasowym rozwiązaniem byłby jakiś duży pakiet internetowy w komórce i użycie jej jako hotspotu?

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Nie działa Darmowe orange wifi


@aaronvold47 napisał:
Pokaż szczegóły

(...) coś z moją usługą Darmowe orange wifi jest nie tak...Mam pakiet 29,90, a to chyba za mały i mi wyłączyli (rok temu jej używałem). Zasięg jest rewelacyjny, więc problem jest tylko z tą aktywacja.

(...)

Na stronie orange.pl klikamy Mój orange, potem przesuwamy muszkę nad "zarządzaj" potem klikamy na "pakiety i ustawiania" rozwiajamy Internet i na prawo od Darmowe Orange WiFi klikamy "zobacz szczegóły" i zakładamy konto. Ja mam przycisk "zobacz szczegóły" wy możecie mieć "aktywuj" lub "włącz usługę"

(...)

P.S. Jeśli to, że 29,90 to wystarczający pakiet jest prawdą, a ja coś po prostu robię nie tak... to też dajcie znać 😄


Wiem, że jest już poniewczasie, ale...

Jeżeli masz abonament komórkowy w najnowszej ofercie (Plan Komórkowy), a tak najprawdopodobniej jest, bo kwota którą podajesz pasuje do Planu Podstawowego oraz - co istotne! - nadal masz dostęp do konta Mój Orange w starszej wersji (o nowej odsłonie konta można więcej przeczytać tutaj), to wtedy powinieneś móc zarządzać usługą Darmowe Orange WiFi, i to właśnie po naciśnięciu Zobacz szczegóły.

 

Ja tak u siebie mam Szczęśliwy robot. Więcej na screenach poniżej:

usługa Darmowe Orange WiFi widoczna na portaluusługa Darmowe Orange WiFi widoczna na portalu  

 

okno służące do ustalenia nowego hasłaokno służące do ustalenia nowego hasła


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Nie działa Darmowe orange wifi

Jeszcze na marginesie dodam:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Emotikon: Szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Darmowe orange wifi

@Wiktor, wtrącę swoje trzy grosze do Twojej odpowiedzi. Z zakładki Mój Orange na forum, za pierwszym podejściem otwarło mi stronę konta bez logowania i różni się Twój opis z moim, mimo że mam Plan Komórkowy w Orange Love i drugą komórkę współdzieloną. Normalnie, jestem już zmigrowany, ale czy do końca zgodnie z opisami rejestracyjnymi, to mam wątpliwości. Trzeba się temu przyjrzeć.

stare konto MO.jpgWiFi.PNGokienko WiFi.png


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Nie działa Darmowe orange wifi

@Anonim

opisana wyżej  sytuacja dot. jedynie starych kont z planami m.in. takimi jak te - to istotne :).

Zdaje się, że Ty korzystasz już z nowego Mój Orange Szczęśliwy robot.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 293
  • 2

Nie działa Darmowe orange wifi

Dobrze, podepnę się: mam nowy panel  Mój Orange do Neostrady FTTH – nigdzie nie mam opcji kontrolnych Darmowego Orange WiFi – w jaki sposób mam ustalić hasło albo czy w ogóle ma być udostępnione pasmo na routerze?

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Darmowe orange wifi


@Wiktornapisał(-a)

@Anonim

opisana wyżej  sytuacja dot. jedynie starych kont z planami m.in. takimi jak te - to istotne :).

Zdaje się, że Ty korzystasz już z nowego Mój Orange Szczęśliwy robot.


@Wiktor, korzystam z nowego, ale dlaczego z zakładki forum wrzuciło mi stare konto i to bez konieczności logowania? No to jak, zrobiono mi porządek, czy nie? Chyba, że dalej "w mętnej wodzie rybka sobie pływa"Emotikon: Mrugający Opis sytuacji masz w tym temacie

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Darmowe orange wifi


@Sonorovnapisał(-a)

Dobrze, podepnę się: mam nowy panel  Mój Orange do Neostrady FTTH – nigdzie nie mam opcji kontrolnych Darmowego Orange WiFi – w jaki sposób mam ustalić hasło albo czy w ogóle ma być udostępnione pasmo na routerze?


@Sonorov, masz swój router, czy z Orange? Jeżeli to drugie, to masz do wyboru panel modemu, albo posiłkowanie się tą stroną Emotikon: Szczęśliwy

darmowe WiFi.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 293
  • 2

Nie działa Darmowe orange wifi

W panelu Funboxa mogę sobie najwyżej pooglądać jaki jest stan usługi, a nie nią zarządzać.