Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Cześć wszystkim. Mam do Was taką sprawę. Dosc głosno jest teraz o tym że koniec ze wspóldzieleniem konta na Netflix, czy dostaliście już jakieś informacje w tej sprawie na maila? A jak bedzie to wyglądało jeśli podpisaną mam umowę z Oarnge na płacenie za netflixa, czy tez mogą mi podnieść abonament?

 

________________
* Przeniosłem z działu Telewizja – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont


@WOHenapisał(-a)

A ta podpisana umowa z orange nie gwarantuje mi ceny za netflixa, w koncu zdeklarowałem sie na 2 lata


Ta "cena" jest dla Ciebie... tak jak pisze Netflix, jeżeli chcesz udostępniać jego ofertę komuś "poza gospodarstwem domowym" - to według tego co jest w wiadomości od nich - można przekształcić takie udostępnianie w legalne - za dopłatą 9,99 od każdego dodatkowego użytkownika. Czy mają skuteczne narzędzia żeby to weryfikować, tego nie wiem. Ale jeśli utworzyłeś dodatkowy/e profil/e, to jawnie wskazujesz, że udostępniasz... 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

cześć, mój syn dostał taką wiadomość:

 

"Informacje o dzieleniu konta z osobami spoza gospodarstwa domowego

Witaj!

Twoje konto Netflix jest przeznaczone dla Ciebie i osób, które z Tobą mieszkają, czyli dla Twojego gospodarstwa domowego.

Możesz wygodnie korzystać z serwisu Netflix także poza domem lub w podróży — na własnych urządzeniach, na telewizorze w pokoju hotelowym lub w innym miejscu.

Aby zarządzać swoim kontem Netflix:

  •             

Sprawdź, kto korzysta z Twojego konta. Przejrzyj listę urządzeń, na których zalogowano się do Twojego konta. Wyloguj się z urządzeń, które nie powinny mieć dostępu do konta, a następnie zmień hasło.

Jeśli chcesz dzielić konto Netflix z kimś, kto z Tobą nie mieszka, masz kilka opcji:

  •             

Przeniesienie profilu. Każda osoba korzystająca z Twojego konta może przenieść profil do opłacanego przez siebie abonamentu.

  •             

Dodanie dodatkowego użytkownika. Możesz udostępnić konto Netflix osobie, która z Tobą nie mieszka, za dopłatą w wysokości 9,99 zł/mies.

Jeśli masz pytania, szczegółowe informacje znajdziesz w naszym Centrum pomocy.

Dziękujemy za wybranie serwisu Netflix. Cieszymy się, że jesteś z nami i że będziemy mogli Ci zaoferować jeszcze więcej wyjątkowych filmów, seriali i programów.

Zespół Netflix".

 

Jeżeli Ty masz umowę z Orange, to nie uważałbym tego za dzielenie konta.... No chyba, że Ty komuś udostępniasz jako podprofil.

 

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Ja na razie takiego maila nie dostałem, ale czytałem że są wysyłane. JA właśnie dzielę z innymi osobami konto, ale abonamnet za netflixa płące do Orange. No i nie wiem jak to teraz bedzie wyglądało.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

@WOHe  pamiętasz jak aktywowałeś dostęp do Netflixa, wpisywałeś gdzie e-mail, ustanawiałeś hasło? 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

tak, netflixa mam od dłuzszego czasu. Jakis czas temu przedłużałem umowe na usługi w orange i dodałem do tego moje konto netflix, tak ze opłaty od tego momnetu doliczane były do faktury z orange a nie pobierane z karty


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 436
  • 3726
  • 19

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

@WOHe masz opłatę doliczoną do rachunku Orange zamiast z konta. Nie sądzę żebyś miał dzięki temu inne zasady współdzielenia konta 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

A ta podpisana umowa z orange nie gwarantuje mi ceny za netflixa, w koncu zdeklarowałem sie na 2 lata


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2062
  • 11636
  • 52

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont


@WOHenapisał(-a)

Cześć wszystkim. Mam do Was taką sprawę. Dosc głosno jest teraz o tym że koniec ze wspóldzieleniem konta na Netflix, czy dostaliście już jakieś informacje w tej sprawie na maila? A jak bedzie to wyglądało jeśli podpisaną mam umowę z Oarnge na płacenie za netflixa, czy tez mogą mi podnieść abonament?

 

________________
* Przeniosłem z działu Telewizja – moderator Michał


Napiszę krótko...

Gdy zmiany wejdą w życie, u ciebie skończy się współdziałanie konta.

Znajomi wykupią sobie i po problemie.

Nie da się modyfikować umowy w twoim wypadku.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont


@WOHenapisał(-a)

A ta podpisana umowa z orange nie gwarantuje mi ceny za netflixa, w koncu zdeklarowałem sie na 2 lata


Ta "cena" jest dla Ciebie... tak jak pisze Netflix, jeżeli chcesz udostępniać jego ofertę komuś "poza gospodarstwem domowym" - to według tego co jest w wiadomości od nich - można przekształcić takie udostępnianie w legalne - za dopłatą 9,99 od każdego dodatkowego użytkownika. Czy mają skuteczne narzędzia żeby to weryfikować, tego nie wiem. Ale jeśli utworzyłeś dodatkowy/e profil/e, to jawnie wskazujesz, że udostępniasz... 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

ciekawe tez jak to będą weryfikować przy na przykład zmiennym IP, albo jak mam apkę na komórce i łaczę się z różnych miejsc/wifi. Ehh... chyba pozostaje mi zaczekać i zobaczyć jak to się bedzie rozwijać