Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie chcę przejść na światłowód, a Orange nie chce przedłużyć mojej umowy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Nie chcę przejść na światłowód, a Orange nie chce przedłużyć mojej umowy.

Obawiam się, że traci.

Ja nie chcę się zgodzić na światłowód, więc Orange odmawia podpisania ze mną przedłużenia umowy. Pat trwa jakiś czas. I od pewnego czasu muszę co miesiąc płacić dodatkowo jakąś "opłatę utrzymaniową" - 10 zł.

 

 

 

__________________

*Post wydzieliłem z tematu Skazany na światłowód?" - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nie chcę przejść na światłowód, a Orange nie chce przedłużyć mojej umowy.

@poznanianka  zapytam z ciekawości, czemu nie światłowód?, w końcu jest to lepsza i bardziej bezproblemowa technologia niż inne opcje..., a i cena porównywalna (o ile nie niższa jak się trafi dobra promka).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22172
  • 181

Nie chcę przejść na światłowód, a Orange nie chce przedłużyć mojej umowy.


@poznaniankanapisał(-a)

Obawiam się, że traci.

Ja nie chcę się zgodzić na światłowód, więc Orange odmawia podpisania ze mną przedłużenia umowy. Pat trwa jakiś czas. I od pewnego czasu muszę co miesiąc płacić dodatkowo jakąś "opłatę utrzymaniową" - 10 zł.

 


Jeśli się nie zdecydujesz na zmianę technologii, to ostatecznie w którymś momencie umowa zostanie zerwana. Łącza miedziane bardzo szybko tracą wsparcie. Trochę mi to przypomina sytuację dyskietek w komputerach - trzymały się niewiarygodnie długo, ale w pewnym momencie zniknęły bardzo szybko. Podobnie będzie z gniazdkami telefonicznymi.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Nie chcę przejść na światłowód, a Orange nie chce przedłużyć mojej umowy.


@poznaniankanapisał(-a)

od pewnego czasu muszę co miesiąc płacić dodatkowo jakąś "opłatę utrzymaniową" - 10 zł


a nie masz numeru stacjonarnego na tej linii?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Nie chcę przejść na światłowód, a Orange nie chce przedłużyć mojej umowy.

Opłatę utrzymaniową płaciłeś wcześniej też, jak przedłużysz to też będzie. Opłata ta jest pobierana zawsze w technologii na miedzi jeśli nie posiadasz telefonu stacjonarnego w Orange lub konkurencji WLR czyli podłączonego również na miedzi.
Co najwyżej mógł ci się wyłączyć jakiś rabat utrzymaniowy -10 zł.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53588
  • 622

Nie chcę przejść na światłowód, a Orange nie chce przedłużyć mojej umowy.

@poznanianka to jest sprawa do wyjaśnienia. Kwestia zadawania odpowiednich pytań w odpowiednim salonie. Wszystko ma swoje uzasadnienie. Twój pat również.