Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multinagrywarka - promocja?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Multinagrywarka - promocja?

Takie pytanie:

1. Od miesiąca jestem klientem Orange z pakietem Orange Love (Internet + TV + telefon stacjonarny + komórka)

2. Włączyłem Multinagrywarkę - zgodnie z regulaminem opłata za nią nie powinna być pobierana (f50dfebb-41c3-435f-92f7-868205ecb417 (binaries.pl))

3. Opłata została doliczona do faktury, więc zgłosiłem reklamację.

4. Dostałem odpowiedź, że opłata jest naliczona zgodnie z regulaminem.

 

Ktoś może mi to wytłumaczyć?

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Multinagrywarka - promocja?

@iptakMoże nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale z regulaminu wynika, że nie powinieneś płacić. Złóż reklamację reklamacji. Zgodnie z opisem na https://www.orange.pl/omnibook/multinagrywarka#  punkt 4 -masz free

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Multinagrywarka - promocja?

@iptakMoże nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale z regulaminu wynika, że nie powinieneś płacić. Złóż reklamację reklamacji. Zgodnie z opisem na https://www.orange.pl/omnibook/multinagrywarka#  punkt 4 -masz free


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Multinagrywarka - promocja?

@iptak złóż następną reklamację jak mówi @agat13 , mi się wydaje że potrafię czytać ze zrozumieniem, a studiując regulamin promocji na Multinagrywarkę wnioskuję że powinieneś korzystać z usługi bez opłat.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Multinagrywarka - promocja?

@iptak, dołączę się do dwugłosu kolegów @agat13 i @slav72 , zrób dokładnie tak jak mówią. Doliczając mój głos mamy więc trójgłos.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Multinagrywarka - promocja?

Trójgłosu zignorować nie sposób, więc uznaję, że rozwiązaniem problemu będzie zgłoszenie ponownie tej samej reklamacji i płonna nadzieja, że tym razem trafi ona do osoby, która zna regulamin własnej firmy.

 

Dziękuję za odpowiedzi i pozostaje podsumować, że logo można zmieniać, ale tepsa pozostanie tepsą.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Multinagrywarka - promocja?

@iptak oczywiście daj znać o efektach ponownej reklamacji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Multinagrywarka - promocja?

Jak na razie przemili konsultanci potwierdzają, że opłaty nie powinno być, pytają o preferowane godziny kontaktu, a ktoś kto miał uzasadnić odrzucenie reklamacji dzwoni w zupełnie innych (ostatnio w czasie spotkania z klientem). Teraz czekam na podejście drugie...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Multinagrywarka - promocja?

Tak to wygląda z nagrywarką:

 

umowa/aneks zawarte po 17 czerwca 2019 r. - usługa jest darmowa

umowa/aneks zawarte przed 17 czerwca 2019 r. -  usługa jest darmowa przez pierwszy miesiąc, a od kolejnego miesiąca kosztuje 10 zł


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Multinagrywarka - promocja?

@iptak trzymamy kciuki...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Multinagrywarka - promocja?

@iptak  post kolegi @Arti_Kn_Pl  tylko potwierdza to że usługa u Ciebie powinna być darmowa.