Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

Pod koniec grudnia 2020 dostałem taki email od Orange.
https://images92.fotosik.pl/482/1e4ba5a2be95990cgen.jpg
Ja Orange mam dwie umowy na telefon stacjonarny i internet.
Umowa na telefon stacjonarny została podpisana roku 2013 i była przedłużana na czas nieokreślony.
A dzisiaj patrzę na.
(mój Orange).
https://images91.fotosik.pl/481/12555c08d109579d.jpg
A tu przedłużyli umowę na dwa lata od 1 marca 2021.
Jeszcze wspomnę, że na umowie nic nie pisze na temat przedłużania umowy na 2 lata.
A jeśli chodzi o internet to umowa została podpisana roku 2015 i tu jest niby wszytko okej.
https://images92.fotosik.pl/482/6a0635b06c6183b4.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

Dla Neostrady masz APU 6 co oznacza że przedłużona na 6 mc.
Ale, przedłużenia te są dla systemu aby mógł on utrzymać te samą cenę. Tak naprawdę umowy są na czas nieokreślony, ta dla stacjonarnego też i możesz ją rozwiązać bez kar, co możesz sobie sprawdzić w zakładce umowy i sprawdź karę za zerwanie umowy, będzie 0 zł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

@bytom2009 dokładne informacje na temat przedłużonych usług otrzymasz kontaktując się z konsultantem na infolinii lub czacie. Nie zawsze dane podane na koncie Mój Orange mogą być prawidłowe. Ja bym jeszcze zweryfikował informacje na infolinii. 

Operatorzy dostali obowiązek informowania o przedłużaniu umowy, więc powinno być na czas nieokreślony.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

Dla Neostrady masz APU 6 co oznacza że przedłużona na 6 mc.
Ale, przedłużenia te są dla systemu aby mógł on utrzymać te samą cenę. Tak naprawdę umowy są na czas nieokreślony, ta dla stacjonarnego też i możesz ją rozwiązać bez kar, co możesz sobie sprawdzić w zakładce umowy i sprawdź karę za zerwanie umowy, będzie 0 zł.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

powinno być na czas nieokreślony.

A nie jest emailu jak widać dokładnie piszę że Bedzie na nieokreślony. będę musiał pisać do nich


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

APU 6 tak było do tej pory na automatu na pół roku teraz jest na czas nieokreślony jak wspomniałem tu jest ok 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

Umowy masz obie na czas nieokreślony, błędne jest natomiast wyświetlanie tego w MO.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

ja wiem że jest błąd ich strony ja napisałem bo chciałem się przekonasz czy których wasz tak ma


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

Ale po co pisać, przecież dostałeś potwierdzenie w emailu, że masz na czas nieokreślony. Jak napiszesz to przyślą Ci to samo, że masz na czas nieokreślony.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

@bytom2009 ja też tak mam w aplikacji: neo 6 mies, stacjo kolejne 2 lata...

sprawdziłem dane na www w umowach i urządzeniach i faktycznie jest jak pisze kolega: nieokreślony i kwota 0 zł za ewentualne zerwanie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec z automatycznym przedłużaniem umów Właśnie weszły w życie zmiany w prawie czy na pewno.

https://www.telko.in/sa-automatyczne-przedluzanie-umow-czasowych-jest-niedopuszczalne

Ciekawe czy to koniec czy jeszcze lata telenoweli. Dziś brak komentarzy ze strony Orange.