Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

na pisałem reklamancie do Orange i brak na poczcie potwierdzenia przyjęcia jej  i w mój range też nie widać wiec pytam się jak sprawdzić status  ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

Masz info na stronie: "Oświadczam, że moje zgłoszenie nie jest reklamacją w rozumieniu aktualnie obowiązujących przepisów ustawy Prawo Telekomunikacyjne i odpowiednich aktów wykonawczych. Akceptuję, iż nie będzie rozpatrywane w trybie reklamacyjnym."

W związku z tym nie wszystkie zgłoszenia skierowane do Rzecznika Klientów Orange są widoczne w mój Orange. Ale odpowiedź na pewno otrzymasz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

Przy posiadaniu kilku usług, musisz wejść w tę konkretną, by sprawdzić status, poza tym w takim okresie jak przejście sylwestrowo/noworoczne mogą być opóźnienia. Druga sprawa, to to, czy zgłoszenie zostało wykonane poprawnie...

Pozdrawiam
Maciej

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

A kiedy i w jakiej formie ją złożyłeś?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

Informację jak składa się reklamację znajdziesz tutaj.

 

Rzecznik Klientów Orange jest wtedy gdy nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na pytania, rozwiązać sprawy, czy uzyskać informacji lub nie zgadzasz się z decyzją dotyczącą Twojego zgłoszenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

Masz info na stronie: "Oświadczam, że moje zgłoszenie nie jest reklamacją w rozumieniu aktualnie obowiązujących przepisów ustawy Prawo Telekomunikacyjne i odpowiednich aktów wykonawczych. Akceptuję, iż nie będzie rozpatrywane w trybie reklamacyjnym."

W związku z tym nie wszystkie zgłoszenia skierowane do Rzecznika Klientów Orange są widoczne w mój Orange. Ale odpowiedź na pewno otrzymasz.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

bo tak jest nie zgadzam się ale brak od nich odp.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

mają 30 dni na odp.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

Na tego rodzaju zgłoszenie nie ma czasu ponieważ nie jest realizowane w trybie reklamacyjnym. Choć zwykle jest to szybciej.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak sprawdzić status zgłoszenia reklamacji w Orange ?

@Citi2017

jeśli któraś z wyżej udzielonych odpowiedzi była przydatna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.