Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet stacjonarny w Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet stacjonarny w Orange

witam,posiadam w orange pakiet telefon+telewizja i nternet.Dzis dzwoniono do mnie w zwiazku z obnizka abonamentu z 113,14 na 104,13 w ramach czego dostaje telefon komorkowy podobno bez zadnych kosztów i abonamentu dodatkowego.Spotkał sie ktos z czyms takim?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny w Orange

To super wiadomość masz, najlepiej zadzwoń do BOK i możesz zapytać się o status swoich zmian na koncie. Jeśli masz już wprowadzone jekieś zmiany to będą one widoczne w systemie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet stacjonarny w Orange

@pikaaa-k To chyba była oferta na przedłużenie umowy, zgodziłeś się? Zapamietałeś (zapisałeś) dokładnie co Ci oferowano? Porównaj z ofertami na stronie...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet stacjonarny w Orange

Tak na przedłużenie,mam zapisane dane personalne pani która to oferowała + nr do niej na infolinie ale z racji tego ze juz kilka razy ktos mnie przez tel oszukała z abonamentem stacjonarnym to chciałam sie dowiedziec czy ktoś z czegos podobnego korzysta... Nie sposób jest wziąść dodatkowy tel i sie "udupic"z nim z dodatkowy abonamentem...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet stacjonarny w Orange


pikaaa-k napisał(-a):

Tak na przedłużenie,mam zapisane dane personalne pani która to oferowała + nr do niej na infolinie ale z racji tego ze juz kilka razy ktos mnie przez tel oszukała z abonamentem stacjonarnym to chciałam sie dowiedziec czy ktoś z czegos podobnego korzysta... Nie sposób jest wziąść dodatkowy tel i sie "udupic"z nim z dodatkowy abonamentem...


@pikaaa-k na stronie orange są takie propozycje do pakietów :

więco to co napisałaś jest do zweryfikowania...

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet stacjonarny w Orange

A jest coś takiego jak FunPack z tel.komorkowym za 5zł przez 24/miesiace,bo to własnie chyba o cos takiego chodzilo....Cos nabieram watpliwosci chyba sobie ta oferte odpuszcze....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

Internet stacjonarny w Orange

Jeśli poza usługą stacjonarną, nie masz innych usług w Orange. Jest to oferta nowej komórki gdzie z rabatami Orange Open II i/lub Orange Open Extra wychodzi po kilka złotych.

Nie wszystkie propozycje ze strony www są przy ofertach telefonicznych, być może ktoś zaproponował Ci coś lepszego.

Poczekaj na umowę. Ew. jak masz wątpliwości to poczekaj na anulowanie zamówienie, nic nie podpisuj. Z tym, że kolejna oferta może się różnić.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet stacjonarny w Orange

Mam jeszcze w Orange dwa tel komórkowe i tak właśnie po przemyślenia sprawy myślę że trzeci ma za bardzo do szczęścia nie jest potrzebny...a jak nie odbiorę go od kuriera poniose jakieś konsekwencje?
Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny w Orange


pikaaa-k napisał(-a):
Mam jeszcze w Orange dwa tel komórkowe i tak właśnie po przemyślenia sprawy myślę że trzeci ma za bardzo do szczęścia nie jest potrzebny...a jak nie odbiorę go od kuriera poniose jakieś konsekwencje?

Nie Emotikon: Szczęśliwy