Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP. (Orange VPN)

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP. (Orange VPN)

 

Witam serdecznie.

Chciałbym uzyskać kilka informacji na temat oferty "Internet LTE dla domu".

 

Po 1. Jest możliwość, że w najbliższej przyszłości znowu będzie dostępna opcja wybrania zestaw Huawei B315 + Lenovo TAB2 A8?

Jeśli nie to czy warto brać router Zte MF283, a może lepiej kupić coś na własną rękę?

 

Po 2. W tym abonamencie istnieje możliwość przypisania sobie publicznego adresu IP do LTE? (Orange VPN) Ewentualnie czy jest za to pobierania dodatkowa opłata?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

Usługa Orange VPN nie działa w ofertach indywidualnych.
Na Orange Expert czasem to włączają, ale to i tak nie działa, więc wg mojej oceny szkoda nerwów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

@Dyzson pierwsze pytanie to jest do produktowców, tutaj raczej nie otrzymasz od nas odpowiedzi. Co do drugiego pytania - nie ma takiej możliwości. Chyba że się mylę to proszę poprawcie mnie. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

Na tę chwile znalazłem info o publicznym IP w ramach ofert dla klientów biznesowych - Jak uzyskać publiczny adres IP na modemie ZTE MF 283+ - porady experta Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

Tak, zdaje sobie sprawę, że taka usługa istnieje dla oferty biznesowej i jest dodatkowo płatna.
Ciekawi mnie jedynie, czy wgl. Jest jakakolwiek szansa na aktywacje podobnej usługi w tym abonamencie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.


Dyzson napisał(-a):

Tak, zdaje sobie sprawę, że taka usługa istnieje dla oferty biznesowej i jest dodatkowo płatna.
Ciekawi mnie jedynie, czy wgl. Jest jakakolwiek szansa na aktywacje podobnej usługi w tym abonamencie.


To standardowa, podstawowa porada dla klientów Orange - masz smartfon, a w nim aplikację "Mój Orange"? Dzięki niej bezpłatnie połączysz się z konsultantem... jest tam dedykowany "kanał" pomoc technicza, sądzę że szybko, bez czekania powinieneś dostać odpowiedź na te pytania techniczne.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

Tak świetnie, tylko jeszcze nie mam żadnego numeru w orange. W związku z tym, nie mogę się zalogować do aplikacji.

Dlatego kieruję takie pytania na forum. Gdzie nie ponoszę za to żadnych koszów, a z autopsji wiem, że przy lub po rozmowie z konsultantem wypadną mi z nerwów wszystkie włosy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

Usługa Orange VPN nie działa w ofertach indywidualnych.
Na Orange Expert czasem to włączają, ale to i tak nie działa, więc wg mojej oceny szkoda nerwów.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

Witam.

 

Dlaczego więc konsultanci Orange wprowadzają użytkowników w błąd? Wczoraj otrzymałem informację telefoniczną na Orange Expert, że włączenie publicznego adresu IP jest darmowe i wystarczy zmienić ustawienia APN (użytkowników + hasło: vpn). Ekspert powiedział, że włączył usługę i trzeba poczekać około godziny czasu. Podkreśliłem, jaką dysponuję ofertą oraz, że jestem klientem indywidualnym.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

Bo niestety niektóre osoby z infolinii włączają to 😞
A potem przy problemach z działaniem internetu nie uzyskasz wsparcia, bo ten apn wg regulaminu nie powinien być dostępny dla ofert indywidualnych.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Informacje na temat usługi "Internet LTE dla domu" oraz Zew. IP.

Jednak usługa zaczęła działać po jakimś czasie. Cieszę się więc publicznym IP w chwili obecnej!