Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

Witam, zdecydowalem sie przedluzyc umowę, telefonicznie pani powiedziala mi ze do abonamentu dostanę druga kartę z internetem, lecz nie musze z niej korzystać a gb z tej karty mogę wykorzystac na mojej głównej karcie, niestety, nie powiedziano mi ze taka karta bedzie kosztowac 20zl miesiecznie, karta lezy nieodpakowana w teczce, jak moge zrezygnowac z tej dodatkowej karty?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

@xxxkubek, tak jak napisał kolega @Anonim, jest 14 dni na rozwiązanie umowy bez dodatkowych konsekwencji, które niestety już minęły, ale zapytam się, tak od siebie ...czytałeś może dokładnie umowę i regulamin? Rozumiem że dokumenty te otrzymałeś pocztą, więc miałeś ustawowy czas na zapoznanie się z ofertą, w której na pewno opisane są warunki korzystania/nie korzystania z dodatkowej karty oraz dokładny opis usługi. Większość niejasności powstaje z powodu "niedoczytania" lub całkowitego braku zapoznania się z regulaminem i umową...

 

 @edit: Cyt: "Potrzebuje zrezygnować jedynie z tej drugiej karty... o niej nawet w umowie nic nie ma"

 

...Ok, to sprawdź jeszcze dokładnie regulamin Twojej usługi. Jeżeli nie ma tam nic o dodatkowej karcie, złóż reklamację poprzez BOK...osobiście skłonny byłbym również złożyć skargę na pracownika handlowego który przedstawiał Ci ofertę z informacjami wprowadzającymi w błąd oraz narażenie Cię na dodatkowe koszty, ale ten wybór pozostawię Tobie. 

 

@edit2: Tak sobie jeszcze przypomniałem...aby usprawnić przebieg reklamacji, dobrze by było jak byś podał w formularzu reklamacyjnym datę i w przybliżeniu godzinę rozmowy z przedstawicielem handlowym. Jeżeli zapamiętałeś imię i nazwisko, to już będzie całkowity "wypas" 🙂 Znając życie dział reklamacji będzie odsłuchiwał nagrania z zarejestrowanej rozmowy. 

 

Pozdrawiam

Maciej

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

@xxxkubekKiedy przedłużyłeś umowę ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

W polowie grudnia, za grudzień zaplacilem jeszcze wedlug starej umowy, w tym miesiacu juz naliczono mi dodatkowe 20zl + jeszcze nadplata za zalegle 25dni, to takze nie wiem skad się wzięło, ale mniejsza o to, raz zaplacilem i bedzie spokój, ale jesli mam placic 20zl co miesiąc za cos z czego nie korzystam, i nic mi o tym nie powiedziano to ja dziękuję bardzo, nastepny raz z pewnoscia nie przedluze umowy:/
Anonim

Nie dotyczy

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

Masz14 dni na rezygnacje z umowy od podpisania


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

Potrzebuje zrezygnowac jedynie z tej drugiej karty... o niej nawet w umowie nic nie ma

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

@xxxkubek, tak jak napisał kolega @Anonim, jest 14 dni na rozwiązanie umowy bez dodatkowych konsekwencji, które niestety już minęły, ale zapytam się, tak od siebie ...czytałeś może dokładnie umowę i regulamin? Rozumiem że dokumenty te otrzymałeś pocztą, więc miałeś ustawowy czas na zapoznanie się z ofertą, w której na pewno opisane są warunki korzystania/nie korzystania z dodatkowej karty oraz dokładny opis usługi. Większość niejasności powstaje z powodu "niedoczytania" lub całkowitego braku zapoznania się z regulaminem i umową...

 

 @edit: Cyt: "Potrzebuje zrezygnować jedynie z tej drugiej karty... o niej nawet w umowie nic nie ma"

 

...Ok, to sprawdź jeszcze dokładnie regulamin Twojej usługi. Jeżeli nie ma tam nic o dodatkowej karcie, złóż reklamację poprzez BOK...osobiście skłonny byłbym również złożyć skargę na pracownika handlowego który przedstawiał Ci ofertę z informacjami wprowadzającymi w błąd oraz narażenie Cię na dodatkowe koszty, ale ten wybór pozostawię Tobie. 

 

@edit2: Tak sobie jeszcze przypomniałem...aby usprawnić przebieg reklamacji, dobrze by było jak byś podał w formularzu reklamacyjnym datę i w przybliżeniu godzinę rozmowy z przedstawicielem handlowym. Jeżeli zapamiętałeś imię i nazwisko, to już będzie całkowity "wypas" 🙂 Znając życie dział reklamacji będzie odsłuchiwał nagrania z zarejestrowanej rozmowy. 

 

Pozdrawiam

Maciej

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

Na pierwszej fakturze po zakupie masz aktywację plus wyrównanie, bo abonament płaci się proporcjonalnie za liczbę dni, a nie zawsze początek okresu rozliczeniowego.

 

Jeśli ktoś Cię nie informował o opłacie aktywacyjnej, to jak radzili przedmówcy złóż reklamację.

 

Sugerowałbym też sprawdzecznie czy na pierwszej usłudze nie dostałeś jakiś rabatów lub innych z ofert łączonych. Oczywiście reklamacyjnie możesz oczekiwać wyłączenia usługi, ale w niektórych ofertach łączonych czasem dokupując usługę jest tak, że dostajesz rabat - i mimo że na fakturze jest dodatkowe 20 zł, to na drugiej stronie masz odliczenia rabatów. Więc wychodzi finalnie tak, że płacisz za dwie tyle samo miesięcznie jak za tą pierwszą (droższą).

Wtedy mają odłączoną "dodatkową" kartę, możesz stracić część rabatów.

To najlepiej zweryfikować na BOK.


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7730
  • 80

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

Cześć @xxxkubek:),

Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.

 

Pozdrawiam,
Rafał


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Dodatkowa karta na internet przy abonamencie

Nie moge oznaczyc, Maciej dobrze podpowiedział, zgłosiłem do BOKu sprawe, oczywiście mialem rację przyznali mi zwrot nadplaconych rachunkow, dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam