Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktura


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Faktura

Szanowni Państwo,

czy orientuje się ktoś dlaczego na fakturze Orange na telefon stacjonarny nie jest wykazany billing połączeń? Do czerwca 2018 roku był taki billing, a teraz już nie ma. Nawet w serwisie mojorange.pl nie ma możliwości tego sprawdzenia. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Faktura

A dostałaś wszystkie kartki? Masz naliczone jakieś opłaty za połączenia? Czasem może zdarzyć się błąd IT gdzie faktura przychodzi tylko za abonament. Połączenia będą doliczone po naprawie tego błędu. Ale powinna być dołączone info z wyjaśnieniem.

Najlepiej wyjaśnić sprawę na bok http://orange.pl/kontakt

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3248
  • 7619
  • 142

Faktura

Sprawdzałem właśnie telefon stacjonarny i w Mój Orange jest "Bieżące wykorzystanie". Na fakturze też jest zestawienie, należy ją pobrać w Mój Orange.

 

tp.jpg

 

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Faktura

W mojej fakturze nie ma bieżącego wykorzystania. Ogólnie to jest inna grafika tej faktury, natomiast numer konta do przelewu zgadza się, więc fakturę wystawiło Orange, a nie jakaś podróbka.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Faktura

Podejrzewam, że Twój telefon stacjonarny został przeniesiony do nowego systemu rozliczeniowego. Dlatego te zmiany i podejrzewam zdarzył się błąd. Więcej info na stronie http://orange.pl/nowafaktura

A na BOK można to potwierdzić na 100%.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Faktura

@eugenia_fpotwierdzam, że zmieniła się szata graficzna faktur vat. Dla Klientów Indywidualnych podsumowanie połączeń pokazujemy tylko w rozbiciu na kierunki ruchu (zrezygnowaliśmy z prezentacji w rozbiciu na poszczególne numery). Na ogólnym dokumencie nie prezentujemy już tych danych, szczegółowy wykaz połączeń może sprawdzić logując się na Mój Orange.

 

Zmiana na chwilę obecną dotyczy tylko usług stacjonarnych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32534
  • 37209
  • 1374

Faktura

A nadal na fixie biling jest za darmo?

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Faktura

@Piotrekk85 zgodnie z cennikiem bez opłat.

Anonim

Nie dotyczy

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Faktura