Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

WItam, za tydzien kończy mi się umowa w orange, na abonament. Nie wybrałam jeszcze zadnej z ofert. Co sie stanie gdy nie przedluze umowy z orange? Moj numer automatycznie przestanie byc aktywny? Czy moge jakos zachowac numer lub przejsc na karte? Wolalbym jeszcze rozejrzec sie po ofertach i troche pozniej podpisac umowe  z ktoryms operatorem. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

Jak nic nie zrobisz, numer pozostaje w abonamencie z umową na czas nieokreślony (możesz stracić niektóre rabaty które były tylko do końca umowy terminowej). Jeśli chcesz przenieść numer do oferty na kartę w Orange, najlepiej jak najszybciej zlecić to w salonie Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3299
  • 7849
  • 145

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

Najlepiej dokonać migracji do oferty na kartę na 30 dni przed końcem umowy. Następuje z końcem kolejnego okresu rozliczeniowego.

 

Nie wiem co masz w umowie, po okresie zastrzeżonym przejdzie na czas nieokreślony, ale musisz sprawdzić w umowie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

Jak nic nie zrobisz, numer pozostaje w abonamencie z umową na czas nieokreślony (możesz stracić niektóre rabaty które były tylko do końca umowy terminowej). Jeśli chcesz przenieść numer do oferty na kartę w Orange, najlepiej jak najszybciej zlecić to w salonie Orange.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3299
  • 7849
  • 145

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

@violaaa, możesz złożyć także rezygnację z dyspozycja migracji do oferty na kartę, pisemnie na adres:

 

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

Wersja pisemna raczej nie będzie zrealizowana przed końcem umowy (10 dni plus decyduje data wpływu) - więc trzeba doliczyć okres wypowiedzenia.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3299
  • 7849
  • 145

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

Groszowe tematy jak pośle Priorytetem, ja tak zrobiłem i wypowiedzenie uznane bez problemu. Jak ktoś nie lubi salonów.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

Radze uważać z nimi 16 marca skończył mi się umowa na komórkę , wiec 12 marca postanowiłem przedłużyć , z racji tego ze mam tez usługi stacjonarne u nich wybrałem Orange "love" wydawała sie najlepsza oferta .
Jest juz prawie 2 tygodnie od zamówienia, kuriera z umowa nie było do dziś,dzwoniłem dziś na infolinie i mi powiedzieli ze nie było żadnego zamówienia...
Rachunek za komorke dostałem 93zł, zawsze płaciłem 29zł
Jutro wysyłam wypowiedzenie i przechodzę do innej sieci, usługi stacjonarne mam do listopada i tez bede wypowiadał, mam dość tych oszustów, zawsze jakieś problemy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

Zawsze można reklamować takie rzeczy.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

Nie wspomniałem ze dzwoniłem kilka razy i za każdym razem mowili ze wysłane , ze firma kurierska zawaliła , tak gadali.
A dzis ze nie ma wogole takiego zamowienia.
Brawo dla Orange!


Zespół Nasz Orange
  • 2966
  • 12180
  • 151

Co się stanie po wygaśnięciu umowy?

@violaaa 🙂

jeśli któraś z udzielonych wyżej podpowiedzi była pomocna - śmiało! - oznacz ją Szczęśliwy robot. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.