Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia

Dzień dobry. W środę 19 czerwca podpisałam umowę w salonie na przedłużenie usługi Orange love. Zamówiłam także nowy telefon. Dostałam informację, że zamówienie będzie zrealizowane do 7 dni. Właśnie mijają 2 tygodnie, a zamówienie cały czas ma status "w trakcie realizacji". Obsługa Orange mnie zbywa mówiąc, że nie ma możliwości sprawdzenia zamówienia i że trzeba czekać. Serio nikt z Orange nie jest w stanie sprawdzić, na jakim etapie jest zamówienie? Czy to normalna praktyka Orange, że tyle czasu się czeka? Nadmienię, że umowa miała się kończyć 11 lipca. Wszystkie inne usługi jak np internet, zostały przedłużone w ramach nowo zawartej umowy, natomiast mój numer telefonu nie i nadal widnieje informacja, że umowa się kończy 11 lipca. Dzisiaj mamy 3 lipca i nadal czekam. Po jakim czasie dostanę jakąkolwiek informację dotyczącą statusu zamówienia?

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18731
  • 53632
  • 735

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia

@Iwonken musisz się dowiadywać w salonie lub infolinia, czat, a najlepiej złożyć reklamację. Dobrze by było, aby najlepiej na czacie dołączyć do reklamacji skan umowy.

Jeszcze się dopytać, czy podczas podpisywania umowy wyrażona została zgoda na świadczenie usługi od razu, czy po upływie 14 dni? Bo być może z tego powodu umowa na telefon nie została przedłużona.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13424
  • 54959
  • 651

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia

@IwonkenCo to za smartfon, bo może się wyczerpały zapasy magazynowe? Jakiś nietypowy?

Szkoda tylko, że informacji nie można uzyskać...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1584
  • 6831
  • 48

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia

Czy sprawdzasz status zamówienia przez | Orange Polska?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia

Zamówiłam Xiaomi 14. Nie wiem czy nietypowy, nawet jeśli, przydałaby się jakakolwiek informacja. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, że nikt nie jest w stanie udzielić informacji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia

Tak, w aplikacji Mój Orange w zakładce moje sprawy. W to samo jestem przekierowywana po wejściu w maila w podsumowanie zamówienia. Status niezmiennie od 19 czerwca 'w trakcie realizacji '.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13424
  • 54959
  • 651

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia

@Iwonkendoradzę wizytę w salonie. Tam nie spławią, a dostęp do systemów i możliwość od razu przyjęcia reklamacji obsługi masz na miejscu