Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakupy elektroniczne - mam blokadę i nie zdejmowałam jej. Mimo tego dokonany był zakup.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Zakupy elektroniczne - mam blokadę i nie zdejmowałam jej. Mimo tego dokonany był zakup.

Dzień dobry,

Po raz drugi doszło do sytuacji w której robiono zakupy elektroniczne z telefonu na którym założyłam blokadę. Nie zdejmowałam jej ja a wnuk nie zna moich danych logowania, nie miał też dostępu do mojego telefonu.  Orange twierdzi, że zrobiono to przez aplikację. Zmieniłam nawet już wszelakie hasła, mimo to, ktoś się włamał i zrobił zakupy. NIE zrobił tego 10 latek, który ma blokadę rodzicielską i mama kontroluje co robi w telefonie, do tego nie gra w Counter-Strike. (Załącznik) Jak to możliwe? Duplikacja karty SIM ? 

Do tego jeszcze okazało się, że jacyś jego 2 koledzy dostali od niego SMS z dziwnymi kodami, których nie wysyłał. 

Zgłaszam sprawę na policję, ale może ktoś ma osobne doświadczenie 

Anna


IMG_20240828_071815.jpg

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 14085
  • 57945
  • 700

Zakupy elektroniczne - mam blokadę i nie zdejmowałam jej. Mimo tego dokonany był zakup.

@Amamajek  oprócz zgłoszeń reklamacyjnych warto napisać do Orange na adres korespondencyjny w Skierniewicach 

Orange Polska SA 

Jagiellońska 34 

96-100 Skierniewice 

Pismo listem poleconym z przedstawieniem konkretnym i rzeczowym sprawy.

Jak będzie odpowiedź to wtedy masz decyzję w ręku. Może jednak dopatrzą się nieprawidłowości,  bo tryb rozpatrywania jest nieco inny niż na infolinii 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 14085
  • 57945
  • 700

Zakupy elektroniczne - mam blokadę i nie zdejmowałam jej. Mimo tego dokonany był zakup.

@Amamajek  oprócz zgłoszeń reklamacyjnych warto napisać do Orange na adres korespondencyjny w Skierniewicach 

Orange Polska SA 

Jagiellońska 34 

96-100 Skierniewice 

Pismo listem poleconym z przedstawieniem konkretnym i rzeczowym sprawy.

Jak będzie odpowiedź to wtedy masz decyzję w ręku. Może jednak dopatrzą się nieprawidłowości,  bo tryb rozpatrywania jest nieco inny niż na infolinii 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Zakupy elektroniczne - mam blokadę i nie zdejmowałam jej. Mimo tego dokonany był zakup.

Dzięki, tak zrobię