Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament wspólny a trwająca umowa

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonament wspólny a trwająca umowa

Zgodzę się z przedmówcą. Ew. gdybyś dobierał jeszcze dodatkowe karty do współdzielenia - wtedy mogłoby się opłacać.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 5
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

A co myślicie o takiej opcjioraz, czy dałoby się jakoś inaczej przemyśleć te rozwiązania i osiągnąć większe rabaty?

 

1. umowa kończąca się: ZMIGROWAĆ DO SMART PLAN LTE WSPÓLNY

Smart Plan Halo II, 44.99 zł, z rabatem (eFaktura) 39.98 zł

+ 25.01 zł raty za sprzęt

 

ten numer zostałby przeniesiony do usługi Smart Plan LTE Wspólny z telefonm (np. Huawei P9 Lite), po rabatach w cenie 47,50zł + rata za telefon i do tego dodatkowy numer (w ramach wspólnego abonamentu) - migracja z oferty na kartę - za darmo.

 

2. umowa jeszcze na półtora roku: BEZ ZMIAN

Smart Plan LTE, 85.98 zł, z rabatem (eFaktura 5.01zł, zgoda marketingowa 5.99zł, oraz rabat 34.99zł) 39.99zł 

w tym abonamencie jest zawarta opłata za telefon Huawei P8 Lite. 

3. Internet - umowa pół roku jeszcze:

LTE FreeNet, 74.91 zł, z rabatem (eFaktura 5.01zł + rabat 10% 7.49zł) 62.41 zł. 

A z tej oferty zrezygnować wraz z końcem umowy lub - jeśli pojawi się coś ciekawszego cenowo, promocyjnie - przedłużyć. 

 

4. FunPack - 59.90 zł + utrzymanie łącza. Bez zmian

 

Rabat Orange Open - 20 zł. 
Po zmiane oferty do Smart Plan LTE Wspólny rabat zmiejszybły się, co nie? 

 

 

SUMA: 
-Funpack + utrzymanie łącza - 59.90+29.24=89.14 zł
-Smart Plan LTE - 39.99 zł
-Abonament Wspólny (dwa numery) - 47.50 zł (tutaj jeszcze może udałoby się uzyskać rabat i profity od DUK) + rata za telefon.

-LTE FreeNet - 62.41 zł

łącznie: 239.04 zł. 

za pół roku - po rezygnacji z pakietu LTE: 176.63 zł. 

Ogólnie, jak Wy pokombinowalibyście z tymi usługami? 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Abonament wspólny a trwająca umowa

@Maniek173, dlaczego przy tym pierwszym numerze wychodzi Ci 47,50zł + rata za telefon?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 5
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

Informację o kwocie zaczęrpnąłem z tej strony: http://www.orange.pl/kid,4002009272,id,4003759293,article.html#wspolny

 

Dokładnie: Oferta z telefonem, "Dla Ciebie i Twoich bliskich", i zaznaczenie przy "Mam usługę stacjonarną, więc chcę płacić mniej". I tam jest abonament 47.50 zł


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Abonament wspólny a trwająca umowa

@Maniek173 zgadza się. Problem polega na tym, że na numerze gdzie masz Smart Plan LTE 85,98 zł masz już rabat 50% na abonament z tytułu posiadania usług stacjonarnych. Jak przedłużysz Umowę na Smart Plan Halo II i przejdziesz na Wspólny to wówczas rabat włączy się właśnie na tym numerze, a wyłączy na tym gdzie rabat jest do tej pory.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 5
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

@ziolo1945 a tego, to nie wiedziałem, a nawet myślałem - po kontakcie z konultantem już jakiś czas temu, iż istnieje możliwość skorzystania z tego rabatu dla kolejnej usługi. Jeśli dobrze pamiętam, to stwierdził, że z rabatu można skorzystać tyle razu ile ma się usług stacjonarnych (?). 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Abonament wspólny a trwająca umowa

@Maniek173 niestety nie. Funpack jest liczony jako jedna usługa stacjonarna, która już stworzyła parę z numerem Smart Plan LTE 85,98 zł. Jak przedłużysz umowę i będzie na drugim numerze plan Wspólny to na nim będzie liczony rabat.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Abonament wspólny a trwająca umowa

Jeżeli miałbyś np. Funpacka + telefon stacjonarny (nie chodzi o VOIP) to wtedy miałbyś rabat Orange Open Extra dla dwóch komórek. W przypadku samego Funpacka rabat jest na jedną komórkę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 5
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

A gdyby dokonać scesji, aby do mojego konta abonamenckiego doliczyć usługę stacjonarną zarejestrowaną na rodziców (posiadają telefon stacjonarny)? Wtedy byłyby dwie usługi stacjonarne na mnie (Funpack + telefon stacjonarny), co dawałoby możliwość skorzystania z 50% rabatu?

 

@ziolo1945 odpowiedziałeś na moje pytanie zanim je zadałem 😄 Dzięki wielkie 😉 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Abonament wspólny a trwająca umowa

Wtedy tak. Jednakże na Twoim miejscu najpierw dokonałbym cesji, a następnie przedłużyłbym Umowę na komórce. Jest tego kolejny plus. Nie będziesz płacił za utrzymanie łącza. Zakładając oczywiście, że usługi są na tym samym adresie. 🙂