Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament wspólny a trwająca umowa

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 5
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

Dodatkowo prawie 30 zł w kieszeni! 🙂

 

Jeśli chodzi o rabat Orange Open, to przy skorzystaniu z rabatu 50% na abonament, to ta usługa nie wlicza się w składową do rabatu. Aktualnie mam FunPack+Internet mobilny+Smart Plan Lte (z rabatem 50%)+abonament na telefon, co daje 20 zł rabatu Orange Open.

 

Po dokonaniu cesji, przedłużeniu umowy z wykorzystaniem rabatu 50% i dokonaniem migracji numeru z oferty na kartę (jako oferta wspólna), do tego internet mobilny + FunPack + telefon stacjonarny, to dawałoby jaki rabat Orane Open?  Również 20 zł? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Abonament wspólny a trwająca umowa

@Maniek173 usługi mobilne, na których naliczany jest rabat Orange Open Extra nie są brane pod uwagę przy Orange Open II. Zatem rabat Orange Open II powinieneś otrzymywać za usługi stacjonarne i Internet mobilny, czyli 20 zł.

 

@Maniek173 wybacz, źle przeczytałem i napisałem dokładnie to samo co Ty, czyli, że do Orange Open II nie są wliczane numery z rabatem Orange Open Extra. 😄


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 5
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

@ziolo1945 ok nie ma problemu 😉 Dzięki wielkie za pomoc! W razie dodatkowych pytań, czy to teraz, czy w przyszłości będę się odzywał 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Abonament wspólny a trwająca umowa

@Maniek173 nie ma problemu. Trzymaj się! 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Abonament wspólny a trwająca umowa

@Maniek173 u nas na prawie każde pytanie znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy częściej 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

Witam,

Jestem w podobnej sytuacji jak kolega:

3 x karty SIM (abonament):

 

1. Pierwsza umowa kończy się 1.09.2017, Smart LTE,

kwota zobow.: 65,98 PLN po rabatach 35,98 PLN

 

2. Druga umowa kończy się 11.12.2017, Smart Plan,

kwota zobow.: 129,90 PLN bez rabatów (stary plan)

 

3. Trzecia umowa kończy się 17.03.2018, Smart Plan LTE,

kwota zobow.: 85,98 PLN po rabatach 69,99 PLN

 

Chciałbym wszystkie numery umieścić w Planie Wspólnym z kwotą abonamentu 129,99 PLN + 2 x Smart Plan LTE Dodatkowy.

 

Jaki scenariusz będzie najkorzystniejszy? Poczekać do 11.12.2017 z przedłużeniem umowy nr 1 i wziąć Plan Główny dla numeru 2, a dodatkowy dla 1-nki? Następnie 17.03.2018 dodatkowy dla 3-ki? Czy źle kombinuję?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38256
  • 1382

Abonament wspólny a trwająca umowa

Dobrze, ale z uwagi na to, że zmienić plan w ramach przedłużenia można na 3 miesiące wcześniej rozważyłbym skorzystanie z opcji we wrześniu lub październiku.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

Przepraszam, że odpowiadam z nowego profilu, ale z jakiegoś powodu nie mogę się zalogować na poprzedni.

 

Jak działa przedłużenie umowy na 3 miesiące przed końcem? Zmiany wchodzą od razu, czy dopiero od daty zakończenia umowy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38256
  • 1382

Abonament wspólny a trwająca umowa

Z nowym okresem rozliczeniowym po zarejestrowaniu podpisania aneksu w systemach Orange (rejestracja to zwykle kilka dni po złożeniu podpisu na aneksie).

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Abonament wspólny a trwająca umowa

Ok, dzięki za pomoc. Po rozmowie z konsulatantem Orange umowę, która miała się skończyć w grudniu przedłużyłem jako Plan Wspólny Główny (oferta bez tel.) za 129,99 PLN z workiem 30 GB danych, w maju 2017 i w styczniu 2018 przerzucę pozostałe numery jako Dodatkowe i oszczędzę łącznie 85 zł miesięcznie.