Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy

Witam, posiadam usługę mobilną i jestem zainteresowany przedłużeniem umowy - opcja 59,99 z telefonem. Planuję dokonanie na siebie cesji usługi stacjonarnej - jaki i czy otrzymam rabat przy umowie na 24 msc? Czy przy wyborze oferty bez telefonu na 12 msc za 49.99 rabat także jest naliczany? Chodzi o orange open extra - proszę o podpowiedź.

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

Z tego co się orientuje to dostaniesz rabat 20 zł, ale mogę się mylić. @Piotrekk85 pomożesz???


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5444
  • 17989
  • 186

Przedłużenie umowy

@lukasz_86

Regulamin promocji Orange Open Extra wylicza plany taryfowe, dla któych można uzyskać rabat. Faktycznie, zależy on od wartości płaconego abonamentu dla usług mobilnych, trudno się odnieść do Twojego przypadku, bo nie podajesz planu jaki masz albo na jaki chcesz podpisać umowę.

Update. 

Najtańszy plan, który wyczytałem w regulaminie to : Smart Plan 49,90 i rabat dla niego w praktyce polega na 12 miesięcznym zwolnieniu z opłaty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5444
  • 17989
  • 186

Przedłużenie umowy

@Anonim prawdopodobnie masz na myśli rabat Orange Open II - pod linkiem regulamin. Jego rozwiązania, w uproszczeniu są takie: 

 

Łącząc kilka usług mobilnych lub usługi mobilne z usługami stacjonarnymi, zyskujesz rabat Orange Open.

Wysokość rabatu zależy od liczby usług,
z których korzystasz i rodzaju abonamentu.

Liczba posiadanych usług2345+
Wysokość comiesięcznego
rabatu Orange Open
-10zł-20zł-30zł-40zł
 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32552
  • 37338
  • 1375

Przedłużenie umowy

Najlepiej wskazać o który abonament dokładnie chodzi. 59,99 z telefonem to nie jest dosyć jednoznaczna oferta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy

opcja 59,99 z tel - doliczając ratę za tel wychodzi 49,99
ps czy umowy na okres dłuższy niż 24 msc są zgodne z prawem?
Czy przy wykonaniu cesji - usługa stacjonarne na moje konto - czy przy przejściu obecnej umowy na czas nieokreślony (Smart Plan Multi II) otrzymam rabat na abonament komórkowy?