Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kłamliwa oferta


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kłamliwa oferta

Witam, niedawno chciałam przedłużyć umowe. Pani konsultantka złożyła mi nardzo interesującą ofertę. Przez cały tydzień zapewniała mnie o promocyjnych warunkach. Po czym w umówionym dniu kiedy miałam zawrzeć umowę ta Pani oznajmiła mi, że sie pomyliła. Ręce mi opadły. Co za miekompetencja. Co w takiej sytuacji?
2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Kłamliwa oferta


Annatofil napisał(-a):
Witam, niedawno chciałam przedłużyć umowę. Pani konsultantka złożyła mi bardzo interesującą ofertę. Przez cały tydzień zapewniała mnie o promocyjnych warunkach. Po czym w umówionym dniu kiedy miałam zawrzeć umowę ta Pani oznajmiła mi, że się pomyliła. Ręce mi opadły. Co za niekompetencja. Co w takiej sytuacji?

Czekaj na dogodniejszą ofertę, albo daj sobie spokój i w ustawieniach na MO zrezygnuj z oferowanych usług. Zawsze masz jakieś wyjście, nigdy jednak nie przekreślaj rozmów z konsultantami Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Kłamliwa oferta


Annatofil napisał(-a):
Witam, niedawno chciałam przedłużyć umowe. Pani konsultantka złożyła mi nardzo interesującą ofertę. Przez cały tydzień zapewniała mnie o promocyjnych warunkach. Po czym w umówionym dniu kiedy miałam zawrzeć umowę ta Pani oznajmiła mi, że sie pomyliła. Ręce mi opadły. Co za miekompetencja. Co w takiej sytuacji?

Jeżeli masz wątpliwości nadal, możesz również skorzystać z tej oficjalnej podpowiedzi:

W razie wątpliwości