Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌳🌷🌿 AMA - program Rɘ


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

🌳🌷🌿 AMA - program Rɘ

To będzie już trzecia odsłona AMA z tematyki green. Od ostatniej upłynął niemalże równy rok! 😁 

 

Teraz chcemy się skupić na programie Rɘ ze szczególnym podejściem do:

  • Recykling - zwrot 📲 🗑
  • Recykling - odkup 💸 ↩️📱

 

O tym oraz o innych trendach 😉 w podejściu do dbania o nasze środowisko możecie przeczytać na stronie 💚 Programu Rɘ 💚

 

re1.png

AMA - program Rɘ odbędzie się we wtorek

30 maja w godzinach 14:00 - 17:00

 

Zapraszamy wszystkich bez wyjątku do udziału w tym wydarzeniu! 😊

 

Można będzie oczywiście zadawać pytania z szeroko pojętej tematyki związanej z podejściem Orange do zielonej transformacji tak jak to miało miejsce wcześniej. 😊

re2.png

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA, przygotowaliśmy specjalny materiał wyjaśniający co i jak.

 

W skrócie: to wydarzenie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia.

 

  • AMA - program Rɘ

 

Uwaga! Jeżeli nie masz konta w naszej Społeczności (gorąco ♨️ zachęcamy do jego założenia) lub nie możesz być obecny na forum w trakcie wydarzenia:

zostaw swoje pytania tutaj.

 

Opublikujemy je anonimowo w trakcie AMA, a odpowiedzi będziesz mógł przeczytać po zakończeniu sesji. Ważne: pytania powinny być zgodne z netykietą, zasadami i regulaminem Nasz Orange (w przeciwnym razie ich nie zamieścimy). Pamiętajcie, że eksperci odpowiadają tylko na pytania ogólne niewymagające indywidualnej weryfikacji na koncie klienckim w systemach Orange.

Możliwość zadawania pytań w powyższy sposób zakończy się 30.05.2023 o godz. 16:00.

 

Dla zarejestrowanych użytkowników NO, którzy nie mogą być obecni na AMA, nadal pozostaje dostępna opcja wcześniejszego przekazania pytań w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Michał, @Bartłomiej, @Rafał, @Aśka_M). Takie pytania zostaną przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

 

W wolnej chwili w tym miejscu możecie prześledzić wcześniejsze sesje AMA.

 

Zapraszamy! ❤️

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌳🌷🌿 AMA - program Rɘ

Bardzo mnie cieszy, że jest taki program. Jak już mam doszczętnie zużyte urządzenia, to wiadomo, gdzie oddać. Ja ze swoich smartfonów wysysam ostatnie soki. Użytkowane są do momentu, gdzie jeszcze da się coś na nich robić w miarę komfortowo, następnie dogorywają jako radia internetowe. Potem to już nawet brak reakcji, spuchnięte od baterii z odstającym wyświetlaczem. Średnio smartfon u mnie żyje około 4-6 lat. Raz mi się trafił tablet Samsunga. Funkcjonował od 2009 do 2021. Potem oddałem koledze, bo chciał coś dzieciom sprezentować. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

🌳🌷🌿 AMA - program Rɘ

Fajnie ze świadomość operatora i użytkowników rośnie. Takie akcje powinny być nawet po za siedziba operatora i salonów. W końcu zbieranie telefonów czy innego typu sprzętów to mega korzyść dla wszystkich. Sporo osób z tego rezygnuje bo ma za daleko do salonów albo nie zniechęca się na starcie. W końcu najlepszym wyjście byłoby zachęcanie do oddawania słuchawki przy podpisywaniu nowej umowy lub aneksów. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌳🌷🌿 AMA - program Rɘ

Jeszcze kilka minut i start zielonego AMA 🤗