Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

馃尦馃尫馃尶 AMA - program R蓸

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 974
  • 7335
  • 51

馃尦馃尫馃尶 AMA - program R蓸

To b臋dzie ju偶 trzecia ods艂ona AMA z tematyki green. Od ostatniej up艂yn膮艂 niemal偶e r贸wny rok! 馃榿 

Teraz chcemy si臋 skupi膰 na programie R蓸 ze szczeg贸lnym podej艣ciem do:

• Recykling - zwrot 馃摬 馃棏
  • Recykling - odkup 馃捀 鈫╋笍馃摫

O tym oraz o innych trendach 馃槈 w podej艣ciu do dbania o nasze 艣rodowisko mo偶ecie przeczyta膰 na stronie 馃挌 Programu R蓸 馃挌

re1.png

AMA - program R蓸 odb臋dzie si臋 we wtorek

30 maja w godzinach 14:00 - 17:00

Zapraszamy wszystkich bez wyj膮tku do udzia艂u w tym wydarzeniu! 馃槉

Mo偶na b臋dzie oczywi艣cie zadawa膰 pytania z szeroko poj臋tej tematyki zwi膮zanej z podej艣ciem Orange do zielonej transformacji tak jak to mia艂o miejsce wcze艣niej. 馃槉

re2.png

Dla tych, kt贸rzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczy膰 w AMA, przygotowali艣my specjalny materia艂 wyja艣niaj膮cy co i jak.

W skr贸cie: to wydarzenie on-line, podczas kt贸rego mo偶na zadawa膰 pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpo艣rednio od nich otrzyma膰 odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, kt贸ra zostanie udost臋pniona na czas tego wydarzenia.

• AMA - program R蓸

Uwaga! Je偶eli nie masz konta w naszej Spo艂eczno艣ci (gor膮co 鈾笍 zach臋camy do jego za艂o偶enia) lub nie mo偶esz by膰 obecny na forum w trakcie wydarzenia:

zostaw swoje pytania tutaj.

Opublikujemy je anonimowo w trakcie AMA, a odpowiedzi b臋dziesz m贸g艂 przeczyta膰 po zako艅czeniu sesji. Wa偶ne: pytania powinny by膰 zgodne z netykiet膮, zasadami i regulaminem Nasz Orange (w przeciwnym razie ich nie zamie艣cimy). Pami臋tajcie, 偶e eksperci odpowiadaj膮 tylko na pytania og贸lne niewymagaj膮ce indywidualnej weryfikacji na koncie klienckim w systemach Orange.

Mo偶liwo艣膰 zadawania pyta艅 w powy偶szy spos贸b zako艅czy si臋 30.05.2023 o godz. 16:00.

Dla zarejestrowanych u偶ytkownik贸w NO, kt贸rzy nie mog膮 by膰 obecni na AMA, nadal pozostaje dost臋pna opcja wcze艣niejszego przekazania pyta艅 w Prywatnej Wiadomo艣ci kt贸remu艣 z cz艂onk贸w Zespo艂u NO (@Micha艂, @Bart艂omiej, @Rafa艂, @A艣ka_M). Takie pytania zostan膮 przez nas opublikowane w imieniu u偶ytkownika.

W wolnej chwili w tym miejscu mo偶ecie prze艣ledzi膰 wcze艣niejsze sesje AMA.

Zapraszamy! 鉂わ笍

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Guru ***
  • 16339
  • 43347
  • 611

馃尦馃尫馃尶 AMA - program R蓸

Bardzo mnie cieszy, 偶e jest taki program. Jak ju偶 mam doszcz臋tnie zu偶yte urz膮dzenia, to wiadomo, gdzie odda膰. Ja ze swoich smartfon贸w wysysam ostatnie soki. U偶ytkowane s膮 do momentu, gdzie jeszcze da si臋 co艣 na nich robi膰 w miar臋 komfortowo, nast臋pnie dogorywaj膮 jako radia internetowe. Potem to ju偶 nawet brak reakcji, spuchni臋te od baterii z odstaj膮cym wy艣wietlaczem. 艢rednio smartfon u mnie 偶yje oko艂o 4-6 lat. Raz mi si臋 trafi艂 tablet Samsunga. Funkcjonowa艂 od 2009 do 2021. Potem odda艂em koledze, bo chcia艂 co艣 dzieciom sprezentowa膰. 

Poziom 21, Pasjonat
  • 293
  • 1216
  • 5

馃尦馃尫馃尶 AMA - program R蓸

Fajnie ze 艣wiadomo艣膰 operatora i u偶ytkownik贸w ro艣nie. Takie akcje powinny by膰 nawet po za siedziba operatora i salon贸w. W ko艅cu zbieranie telefon贸w czy innego typu sprz臋t贸w to mega korzy艣膰 dla wszystkich. Sporo os贸b z tego rezygnuje bo ma za daleko do salon贸w albo nie zniech臋ca si臋 na starcie. W ko艅cu najlepszym wyj艣cie by艂oby zach臋canie do oddawania s艂uchawki przy podpisywaniu nowej umowy lub aneks贸w. 

Poziom 38, Guru ***
  • 16339
  • 43347
  • 611

馃尦馃尫馃尶 AMA - program R蓸

Jeszcze kilka minut i start zielonego AMA 馃