Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - oferta Orange TV


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

AMA - oferta Orange TV

Witajcie Emotikon: Szczęśliwy

 

Aura za oknem sprzyja dłuższemu "internetowaniu" Emotikon: Szczęśliwy wiec, czas na nową sesję pytań do Ekspertów Orange 🙂
Najbliższa AMA będzie dotyczyła naszej oferty telewizyjnej. Temat ciekawy, budzący zainteresowanie na forum, więc pewnie pojawi się sporo pytań 🙂

Wydarzenie zaplanowane jest na:

  • 28 listopada (czwartek) w godzinach 13:00 - 16:00

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA przygotowaliśmy specjalny materiał wyjaśniający co i jak.

W skrócie: to wydarzenie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia:

Gdyby ktoś nie mógł w czasie trwania AMA zadać pytania, może je przekazać wcześniej w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Wojciech, @Kinga, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

W wolnej chwili tutaj możecie prześledzić wcześniejsze sesje.

 

Zapraszamy! Serce

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA - oferta Orange TV

Świetnie. Kilka pytań do TV Orange już mam, mimo, że nie korzystam z tej usługi obecnie.

Fajna oferta, szkoda tylko, że łączona z Internetem od Orange.

Ale poczekajmy do AMA i przedstawię swoje pytania Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

AMA - oferta Orange TV

Asia to super wiadomość ty nasz Aniele dobrych  wiadomości 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

AMA - oferta Orange TV

pewnie jeszcze troche i sie to zmieni, gdyz polsat daje tv nawet nie na swoim internecie wiec pewnie beda tez o tym nie dlugo myslec, a obecnie jako klient orangema pelen pakiet z tv bede mial nie dlugo testy na platformie android tv , czyli tv bez dekodera przez aplikacje na android tv , i jeszcze troche nie bede musial miec wogole zadnego dekodera w orange i to tu jest spoko , warunki spelniam , mam swiatlo 1gb i mam 2 tv z android tv , czekam akurat teraz na testy tej formy telewizji 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA - oferta Orange TV

Jutro AMA. Myślicie, że pobijemy rekord pytań? 🙂 na niektórych forach chcą zaspamować nas 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

AMA - oferta Orange TV

@Piotrekk85  szczerze nie jestem przygotowany zbytnio na ama 😭


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA - oferta Orange TV

Nie myślałem o Tobie, na niektórych forach się umawiają by zasypać merytorycznymi pytaniami 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA - oferta Orange TV

Kilka pytań będzie, ale to nie mój temat.

Dopytam jeszcze: Czy jutrzejsza AMA będzie dotyczyła całej oferty TV, czyli:

  • IP TV
  • TV SAT
  • aplikacji Orange TV
  • dekoderów do odbioru TV
  • dostępnych kanałów i pakietów

EDIT

  • VOD
  • serwisy interaktywne

Czy coś z tej listy należy pominąć. 

 

Dzięki Piotrek. Jak jeszcze dopisać coś do listy, to chwilę czasu jeszcze mam Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA - oferta Orange TV

Na liście wypada ująć jeszcze VOD czy serwisy interaktywne.