Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11508
  • 150

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

Przyszła pora na kolejne AMA w tym letnim, lipcowym czasie! 🤗

 

Tym razem poruszymy temat, który wraca regularnie jak bumerang w różnych miejscach infosfery, w tym także na naszym forum. 😋 Będziecie mieli okazję odpytać naszych ekspertów z CERT-u 🛡

 

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2 odbędzie się w czwartek 6 lipca w godzinach 14:00 - 17:00

 

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału 😊

 

news_cyberdefense-1_500x500.png

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA, przygotowaliśmy specjalny materiał objaśniający arkana tego naszego forumowego wydarzenia.

 

W skrócie: to spotkanie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która jest udostępniana w trakcie tego wydarzenia

 

 

Uwaga! Jeżeli nie masz konta w naszej Społeczności (gorąco ♨️ zachęcamy do jego założenia) lub nie możesz być obecny na forum w trakcie wydarzenia:

zostaw swoje pytania tutaj.

 

Opublikujemy je anonimowo w trakcie AMA, a odpowiedzi będziesz mógł przeczytać po zakończeniu sesji. Ważne: pytania powinny być zgodne z netykietą, zasadami i regulaminem Nasz Orange (w przeciwnym razie ich nie zamieścimy). Pamiętajcie, że eksperci odpowiadają tylko na pytania ogólne niewymagające indywidualnej weryfikacji na koncie klienckim w systemach Orange.

Możliwość zadawania pytań w powyższy sposób zakończy się 06.07.2023 o godz. 16:00.

 

Dla zarejestrowanych użytkowników NO, którzy nie mogą być obecni na AMA, nadal pozostaje dostępna opcja wcześniejszego przekazania pytań w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Michał, @Wiktor, @Wojciech, @Rafał, @Bartłomiej, @Aśka_M). Takie pytania zostaną przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

 

W wolnej chwili w tym miejscu możecie prześledzić wcześniejsze sesje AMA.

 

Zapraszamy! ❤️

15 ODPOW. 15

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

Na zdjęciu to cyber obrońca czy cyber obrończyni Orange??? 🤔 (zakładam tą drugą opcję, choć mogę się mylić...).

PS.

Oczywiście nie chodzi o dziarę 😁 (bo to raczej wiadome).


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11508
  • 150

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

@slav72, chyba to pierwsze... Tak to na szybko interpretowałem 😎
Aczkolwiek pewności nie mam, jak tak teraz na to zdjęcie patrzę 🤔

Ale dziara przednia 😁


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7943
  • 37

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

@slav72 @Wiktor -po błękitnym scrunchies na nadgarstku obstawiam obrończynię 🙂

 

17-32-12-scrunchies.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

@Kinga  też tak obstawiam, bo długie włosy i z tego co widzę (choć niewyraźnie) chyba manicure jeszcze o niczym nie świadczą...ale dłonie bardzo delikatne, kobiece 🤔


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2131
  • 11950
  • 54

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

@slav72 ty masz dobre oko 😄

To kobieta na 100%, mi Max podpowiedział 😄

Ten tatuaż fajny 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

Eee tam! Michał Szpak na bank😂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

@bronzub nie, Szpak nie ma takich fajnych dziar...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2


@slav72napisał(-a)

@bronzub nie, Szpak nie ma takich fajnych dziar...


@slav72 , ja bym się wykłócał😀 Szpak robi wertykulację zarówno w trawnikach, jak i wiśniach, czereśniach czy jabłkach. Tam dopiero zobaczysz dziary, tylko bez wypełniania😂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 119
  • 0

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

Chodziło że we ciemnej stronie wiem że złabałem we stronie nie wiem czy widzicie u cloud ogólnie jesteście we stanie ogłosić do domenów ogólnie google i cloudflare bo nie który mogą oszukiwanie we stronie pod domeną VPN i mogą złosiliwe wysyłanie email nie wiem skąd a przychodzi i zawirusuje jesteście we stanie określi o tej tematcie i zablokować officjalnej "kryptowaluty" żebyś hacker nie miał dostęp wogóle jesteście we działanie na silny i zablokować zapora firewall mocną i zmienić Sha różnej całkiem pod cloud przekazać na całej świata jesteście we stanie 

 
i właczyć każdej stronie WAF