Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - oferta na kartę 4


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11508
  • 150

AMA - oferta na kartę 4

Hejka! 😃

Zapraszamy serdecznie do zadawania pytań związanych z naszą ofertą na kartę. To będzie już czwarta sesja z tej tematyki. Ostatnia miała miejsce rok temu. Nasi eksperci są ciekawi Waszych pytań, dociekań czy uwag... 😎 Liczymy na to, że ciekawość ta zostanie w pełni zaspokojona. 😉 😋

 

AMA - oferta na kartę 4 odbędzie się w CZWARTEK 7 WRZEŚNIA W GODZ. 13:00 - 16:00

 

Illus16_AcheterEcoConcuTel_White_RVB.png

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA, przygotowaliśmy specjalny materiał objaśniający arkana tego naszego forumowego wydarzenia.

 

W skrócie: to spotkanie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która jest udostępniana w trakcie tego wydarzenia

 

 

Uwaga! Jeżeli nie masz konta w naszej Społeczności (gorąco ♨️ zachęcamy do jego założenia) lub nie możesz być obecny na forum w trakcie wydarzenia:

zostaw swoje pytania tutaj.

 

Opublikujemy je anonimowo w trakcie AMA, a odpowiedzi będziesz mógł przeczytać po zakończeniu sesji. Ważne: pytania powinny być zgodne z netykietą, zasadami i regulaminem Nasz Orange (w przeciwnym razie ich nie zamieścimy). Pamiętajcie, że eksperci odpowiadają tylko na pytania ogólne niewymagające indywidualnej weryfikacji na koncie klienckim w systemach Orange.

Możliwość zadawania pytań w powyższy sposób zakończy się 07.09.2023 o godz. 15:00.

 

Dla zarejestrowanych użytkowników NO, którzy nie mogą być obecni na AMA, nadal pozostaje dostępna opcja wcześniejszego przekazania pytań w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Michał@Wojciech@Wiktor@Bartłomiej@Rafał@Aśka_M). Takie pytania zostaną przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

 

W wolnej chwili w tym miejscu możecie prześledzić wcześniejsze sesje AMA.

 

Zapraszamy! ❤️

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18805
  • 53878
  • 739

AMA - oferta na kartę 4

Kolejne AMA z oferty na kartę. Od ostatniego kilka zmian nastąpiło, więc na najbliższe trzeba przygotować zestaw pytań i zarezerwować czas. Do zobaczenia na AMA 👍🤗🤝


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 352
  • 1784
  • 3

AMA - oferta na kartę 4

@Wiktor  Pytania zadałem licze ze wszystkie je zamieścicie dość sporo ich przekazałem.Niestety tak ważnym wydarzeniu nie będę mógł uczestniczyć.Licze na wyrozumiałość 😉 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1251
  • 1

AMA - oferta na kartę 4

 Witam .

@Wiktor   korzystając z okazji , czy mogę  zadać pytanie  w trakcie AMA , na temat aplikacji  Mój Orange .

Pozdrawiam. 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1665
  • 5761
  • 67

AMA - oferta na kartę 4

Mam sporo szczegółowych pytań, ale ich raczej nie zadam.

Nie chcę, aby aby działanie wielu rzeczy nie opisanych dokładnie w regulaminach zmieniło się.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18805
  • 53878
  • 739

AMA - oferta na kartę 4

@jan1 jeżeli pytanie powiązane z ofertą na kartę, to jak najbardziej możesz zadać. Jeżeli pytanie poza tematem AMA nie będzie odpowiedzi.


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11508
  • 150

AMA - oferta na kartę 4


@Luki9 napisał(-a)

@Wiktor  Pytania zadałem licze ze wszystkie je zamieścicie dość sporo ich przekazałem.Niestety tak ważnym wydarzeniu nie będę mógł uczestniczyć.Licze na wyrozumiałość 😉 


Jasne @Luki9! 👍
Zazwyczaj pytania staramy się dodawać sukcesywnie w trakcie trwania wydarzenia... Więc mamy nadzieję, że się wyrobimy z tym przez te 3h 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11508
  • 150

AMA - oferta na kartę 4


@jan1 napisał(-a)

 Witam .

@Wiktor   korzystając z okazji , czy mogę  zadać pytanie  w trakcie AMA , na temat aplikacji  Mój Orange .

Pozdrawiam. 

 


Hejka @jan1 🙂
oj, tym razem nie - na tym AMA nasi eksperci będą odpowiadali wyłącznie na pytania związane z ofertą na kartę.

 

edit: no chyba że będzie tak jak napisał wyżej (03-09-2023 21:32) @ketrasaArtur 😌


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11508
  • 150

AMA - oferta na kartę 4


@andrzej1441 napisał(-a)

Mam sporo szczegółowych pytań, ale ich raczej nie zadam.

Nie chcę, aby aby działanie wielu rzeczy nie opisanych dokładnie w regulaminach zmieniło się.


@andrzej1441, przemyśl to jeszcze 😎
Być może niektóre z tych szczegółowych pytań właśnie warto zadać, by coś zmieniło się na lepsze? 😏


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5709
  • 23158
  • 197

AMA - oferta na kartę 4


@andrzej1441napisał(-a)

Mam sporo szczegółowych pytań, ale ich raczej nie zadam.

Nie chcę, aby aby działanie wielu rzeczy nie opisanych dokładnie w regulaminach zmieniło się.


Ale przynajmniej pilnuj odpowiedzi naszych gości, bo mam wrażenie że lepiej się w tym orientujesz niż jakikolwiek ekspert który mógłby się pojawić na AMA. Oni wszystkiego nie zdradzają, Ty też nie musisz...