Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA 😊


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dziękujemy za udział w AMA 😊

Dziękujemy wszystkim uczestnikom AMA za ciekawe pytania oraz zaangażowanie!

 

Naszym ekspertom @Monika_SBWiFi6, @Marcin_SBWiFi6, @Darek_SBWiFi6  bardzo dziękujemy za wyczerpujące odpowiedzi i poświęcony czas 😉 Tradycyjnie mamy prośbę o wskazanie 3 najciekawszych Waszym zdaniem pytań, których autorzy otrzymają specjalną odznakę.

Odznaka_AMA _smartbox.png

Wszystkich tych którzy nie mogli uczestniczyć w sesji pytań zachęcamy do zapoznania się z całością AMA w tej kategorii.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Nasz Orange

5 ODPOW. 5

Ekspert AMA
  • 58
  • 292
  • 57

Dziękujemy za udział w AMA 😊

Wspólnie z zespołem wybraliśmy 3 poniższe pytania jako najciekawsze:

Pytanie 1 

Pytanie 2 

Pytanie 3 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziękujemy za udział w AMA 😊

Dzięki 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 26
  • 0

Dziękujemy za udział w AMA 😊

Dziękuję ekspertom za poświęcony czas i odpowiedzi. 

A dla @agat13 @ wielkie WOW za ilość pytań 😮


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dziękujemy za udział w AMA 😊

To dziś była AMA na Smartbox Wi-Fi 6 ???, o kurcze a mi się zdawało że jutro... jednak mam ci ja sklerozę, nie ustawiłem powiadomienia i mam za swoje 😧, a miałem przygotowane pytania... No trudno, może kiedyś odbędzie się następne.

Poczytałem i widzę @agat13  że nie próżnowałeś, zadałeś mnóstwo pytań, niektóre podobne do tych co ja chciałem zadać, przynajmniej mam odpowiedzi 😁. Widzę też że mało osób z forum uczestniczyło w AMA, może po części to za nowy sprzęt niedawno co wprowadzony i brak osób posiadających/testujących 🤔.

Niemniej dzięki dla Zespołu NO za organizację wydarzenia i Ekspertom za fachowe i rzeczowe odpowiedzi.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dziękujemy za udział w AMA 😊

Bardzo dziękuję Ekspertom za podzielenie się wiedzą  i Zespolowi za pomysł i sprawną  realizację wydarzenia. Jak zwykle teraz czas  na analize i przyswojenie informacji.

Jak zwykle było super...