Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

Dzi臋kujemy za udzia艂 w AMA 馃槉

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 1111
  • 7894
  • 80

Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom AMA za ciekawe pytania oraz zaanga偶owanie!

Naszym ekspertom @Monika_SBWiFi6, @Marcin_SBWiFi6, @Darek_SBWiFi6  bardzo dzi臋kujemy za wyczerpuj膮ce odpowiedzi i po艣wi臋cony czas 馃槈 Tradycyjnie mamy pro艣b臋 o wskazanie 3 najciekawszych Waszym zdaniem pyta艅, kt贸rych autorzy otrzymaj膮 specjaln膮 odznak臋.

Odznaka_AMA _smartbox.png

Wszystkich tych kt贸rzy nie mogli uczestniczy膰 w sesji pyta艅 zach臋camy do zapoznania si臋 z ca艂o艣ci膮 AMA w tej kategorii.

Pozdrawiamy,

Zesp贸艂 Nasz Orange

5 ODPOW. 5

Ekspert AMA
  • 58
  • 292
  • 57

Wsp贸lnie z zespo艂em wybrali艣my 3 poni偶sze pytania jako najciekawsze:

Pytanie 1 

Pytanie 2 

Pytanie 3 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32520
  • 37127
  • 1374

Dzi臋ki 馃檪

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 26
  • 0

Dzi臋kuj臋 ekspertom za po艣wi臋cony czas i odpowiedzi. 

A dla @agat13 @ wielkie WOW za ilo艣膰 pyta艅 馃槷

Poziom 38, Pomocnik Mi臋dzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

To dzi艣 by艂a AMA na Smartbox Wi-Fi 6 ???, o kurcze a mi si臋 zdawa艂o 偶e jutro... jednak mam ci ja skleroz臋, nie ustawi艂em powiadomienia i mam za swoje 馃槯, a mia艂em przygotowane pytania... No trudno, mo偶e kiedy艣 odb臋dzie si臋 nast臋pne.

Poczyta艂em i widz臋 @agat13  偶e nie pr贸偶nowa艂e艣, zada艂e艣 mn贸stwo pyta艅, niekt贸re podobne do tych co ja chcia艂em zada膰, przynajmniej mam odpowiedzi 馃榿. Widz臋 te偶 偶e ma艂o os贸b z forum uczestniczy艂o w AMA, mo偶e po cz臋艣ci to za nowy sprz臋t niedawno co wprowadzony i brak os贸b posiadaj膮cych/testuj膮cych 馃.

Niemniej dzi臋ki dla Zespo艂u NO za organizacj臋 wydarzenia i Ekspertom za fachowe i rzeczowe odpowiedzi.

Poziom 41, Sternik Mi臋dzygalaktyczny
  • 13516
  • 55264
  • 660

Bardzo dzi臋kuj臋 Ekspertom za podzielenie si臋 wiedz膮  i Zespolowi za pomys艂 i sprawn膮  realizacj臋 wydarzenia. Jak zwykle teraz czas  na analize i przyswojenie informacji.

Jak zwykle by艂o super...