Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMIE!


Ekspert AMA
  • 152
  • 402
  • 115

Dziękujemy za udział w AMIE!

Zaskoczyła nas przede wszystkim ILOŚĆ pytań! 🙂 Niektóre rzeczy też, np. Blokada prezentacji własnego numeru CLIR, testowaliśmy na bieżąco!


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMIE!

mam nadzieje że nie zmęczeni  jeszcze nasi flex  🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMIE!

@Mariya_FLEX @Michał_FLEX @Maciej_FLEX @ inni którzy odpowiadali na pytania dziękujemy za szybkę odpowiedzi i mamy nadzieje że nie przesadziliśmy z pytaniami 🙂 do następnego takiego spotkania jak najszybciej 🙂 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Dziękujemy za udział w AMIE!

Świetnie, że pojawiła się ta inicjatywa. Sporo rozwianych wątpliwości i kilka fajnych pomysłów.

Osobiście czekam na ekstra eSIM i mam nadzieję, że jednak pojawi się możliwość zamówienia przynajmniej dwóch do AW i iPada - dla mnie lepszy wyższy pakiet z jednym numerem niż dwa osobne pakiety =)).

 

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMIE!

Mnie zajęło wertowanie AMY całe dopołudnie, bo wczoraj był taki "bigos", że trzeba było nad niektórymi tematami zamkniętymi się zastanawiać, co autor wątku miał na myśli. Odpowiedzi ekspertów nie dawały czasem nic, albo w domysłach cząstkowo treść zapytań. Nie dało się więc też dać polubień przed zamknięciem, bo musiałby człowiek w ekspresowym tempie "łykać" pytania. Ale poczyniłem dzisiaj (dzięki temu zamieszaniu) pewne skojarzenia, przemyślenia i pomysł na przyszłe AMY. @Mariya_FLEX  zaliczyła 63 komentarze, 143 like i 54 rozwiązań. @Maciej_FLEX też 63 komentarze, like 61 i rozwiązań zaliczył 60. Najmniej zaś @Michał_FLEX , bo 47/70/44. Sporo odpowiedzi było po AMIE (wiadomo-rekord!!! Emotikon: Bardzo szczęśliwy), a dzisiaj będą ode mnie like, o ile coś się nie sypnie...bo widziałem tylko rozwiązania Piotra. Z tymi "nowicjuszami" do pomocy? na NO to pewnie nie do końca tak jest, bo jeden z nich "grzał" siedzenie od rana Emotikon: Mrugający Pomocnicy faktyczni w AMIE to @Piotrekk85 , @Jarek , @Ron  i kumający FLEXA pozostali. Dobrze, że @Wojciech  edytował i zamienił tego podobnego z R na początku, na właściwego Anioła Stróża , czyli @Remi ego Emotikon: Mrugający Najbardziej przejąłem się moją sprawą, edytowaną przez @Bartłomiej a (dzięki jeszcze raz Emotikon: Bardzo szczęśliwy), ponieważ jestem na bank przekonany, że Paint wyczyścił, a chochlik zrobił kuku Emotikon: Język Co najbardziej cieszy? FLEX spotkał się z niekłamanym zainteresowaniem i tylko szkoda, że powielanie tematów zajęło bodajże (w sumie 10 page). Dajcie więcej kobiet do AMY...wtedy wszystkich "przebijamy" Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Remi ...daj kobiety z rodziny...mi synekury nie wadzą Emotikon: Mrugający 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Dziękujemy za udział w AMIE!

Dopełniając po-AMA-owych formalności ogłaszam do kogo trafią gadżety za pytania z największą liczbą like 🙂

@Citi2017@BORAX, @Anonim  - chłopaki gratulacje 🙂 🙂 🙂

Odezwę się do Was w wiadomości prywatnej.

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMIE!

@BORAX , @Citi2017  i @Anonim , najszczersze gratulacje ode mnie. Coś tak po kościach czułem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMIE!

Też gratulacje @BORAX , @Citi2017  i @WindowX 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMIE!

też gratuluje


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMIE!

@Aśka_MPani Asiu przeczyta pani priv bo podałem źle nr mieszkania przepraszam