Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 696
  • 1914
  • 28

Dziękujemy za udział w AMIE!

Bardzo Wam dziękujemy za bardzo liczne pytania i aktywność. Z racji tego, że naszym ekspertom: @Mariya_FLEX, @Michał_FLEX@Maciej_FLEX  i @Remi tak bardzo spodobało się odpowiadanie na nie, to przedłużamy możliwość zadawania pytań do końca dnia dzisiejszego! To dopiero prawdziwa elastyczność, godna FLEX-a Emotikon: Mrugający Oczywiście odpowiedzi nie będą już takie online, tym niemniej maksymalnie do kilku dni otrzymacie na każde pytanie odpowiedź!  

Ps.

Jak Wam się podobała dzisiejsza AMA?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 39, Guru ****
  • 22492
  • 11369
  • 1086

Jeszcze z połowy nie przeczytałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
Poziom 22, Pasjonat
  • 418
  • 399
  • 12

Jak na razie całkiem dobrze Emotikon: Szczęśliwy

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
Poziom 23, Pasjonat
  • 1902
  • 1040
  • 17

[ Edytowane ]

@Piotrekk85  dziś nie nadąża ale w Amie była fajna

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij

Poziom 29, Specjalista
  • 6206
  • 5647
  • 68

@Rafał , najfajniejsze w AMIE jest to, że nie kryją się za nią ludzie "bez twarzy" i przynajmniej jednemu z nich ( @Remi  ) możemy "dosolić", a On już sobie pogada z resztą, gdyby zaistniała taka koniecznośćEmotikon: Mrugający Konkretni ludzie z imienia i nazwiska, co jest rzadkością przy projektach.

Ekspert AMA
  • 63
  • 81
  • 61

dzięki wszystkim, będziemy odpowiadać sukcesywnie na pozostałe pytania Emotikon: Mrugający pozdrawiamy!

Ekspert AMA
  • 63
  • 175
  • 57

[ Edytowane ]

Dzięki wielkie wszystkim za mega ciekawe pytania i pomysły!!!

Miłego wieczoru!

May the FLEX be with you Emotikon: Szczęśliwy

Ekspert AMA
  • 50
  • 91
  • 44

Dzięki wszystkim! Postaramy się odpowiedzieć na pytania tak szybko jak to możliwe Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 6206
  • 5647
  • 68

A ja Was podziwiam za pasję, kreatywność i za kłódeczkę na buziach, że się nie sypnęło. Przynajmniej ja byłem zielony, a teraz wiem więcej. Dziękuję i trzymam za Was kciuki Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 1902
  • 1040
  • 17

Jak tam załoga Orange Flex czuje się po tylu pytaniach Emotikon: Szczęśliwy czy jakieś was zaskoczyły ?

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij