Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMIE!


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dziękujemy za udział w AMIE!

Bardzo Wam dziękujemy za bardzo liczne pytania i aktywność. Z racji tego, że naszym ekspertom: @Mariya_FLEX, @Michał_FLEX@Maciej_FLEX  i @Remi tak bardzo spodobało się odpowiadanie na nie, to przedłużamy możliwość zadawania pytań do końca dnia dzisiejszego! To dopiero prawdziwa elastyczność, godna FLEX-a 😉 Oczywiście odpowiedzi nie będą już takie online, tym niemniej maksymalnie do kilku dni otrzymacie na każde pytanie odpowiedź!  

Ps.

Jak Wam się podobała dzisiejsza AMA?

30 ODPOW. 30

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziękujemy za udział w AMIE!

Jeszcze z połowy nie przeczytałem 😄

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Dziękujemy za udział w AMIE!

Jak na razie całkiem dobrze 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMIE!

@Piotrekk85  dziś nie nadąża ale w Amie była fajna

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMIE!

@Rafał , najfajniejsze w AMIE jest to, że nie kryją się za nią ludzie "bez twarzy" i przynajmniej jednemu z nich ( @Remi  ) możemy "dosolić", a On już sobie pogada z resztą, gdyby zaistniała taka koniecznośćEmotikon: Mrugający Konkretni ludzie z imienia i nazwiska, co jest rzadkością przy projektach.


Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Dziękujemy za udział w AMIE!

dzięki wszystkim, będziemy odpowiadać sukcesywnie na pozostałe pytania 😉 pozdrawiamy!


Ekspert AMA
  • 152
  • 402
  • 115

Dziękujemy za udział w AMIE!

Dzięki wielkie wszystkim za mega ciekawe pytania i pomysły!!!

Miłego wieczoru!

May the FLEX be with you 🙂


Ekspert AMA
  • 58
  • 141
  • 44

Dziękujemy za udział w AMIE!

Dzięki wszystkim! Postaramy się odpowiedzieć na pytania tak szybko jak to możliwe 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMIE!

A ja Was podziwiam za pasję, kreatywność i za kłódeczkę na buziach, że się nie sypnęło. Przynajmniej ja byłem zielony, a teraz wiem więcej. Dziękuję i trzymam za Was kciuki Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dziękujemy za udział w AMIE!

Jak tam załoga Orange Flex czuje się po tylu pytaniach 🙂 czy jakieś was zaskoczyły ?