Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

Witam
Po ostatniej aktualizacji do 3.0 nie działa parę funkcji w tej aplikacji, np. Dostępne urządzenia i błąd w usłudze tv. Możecie to naprawić?

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Aplikacja Mój FunBox już dostępna


polo25 napisał:
Po ostatniej aktualizacji do 3.0 nie działa parę funkcji w tej aplikacji, np. Dostępne urządzenia i błąd w usłudze tv. Możecie to naprawić?

@polo25 dobrze jest w takich sytuacjach zgłaszać problem na adres mailowy, który udostępnia programista w Sklepie Play. W tym przypadku mojfunbox@orange.comEmotikon: Szczęśliwy

Warto będzie w takim mailu podać kilka istotnych szczegółów: jaki dekoder, jaki router, w jakiej technologii dostarczany jest internet (tzn. zwykła linia telefoniczna, śwatłowód), w jaki sposób podłączonych urządzeń (w sensie: czy WiFi, czy Ethernet) nie widzi apka itd.

PS: aktualna wersja apki to 1.2.5

Sam z ciekawości ją sobie zainstalowałem i nie zauważyłem podobnych objawów Zaskoczony robot


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

@Wiktor, podejrzewam że @polo25 chodziło o funbox 3.0 a w tym przypadku, znając życie mogą występować problemy z prawidłowym wyświetlaniem opcji. Apka była robiona pod routery FB 2.0...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@ingaDe  możesz "ożywić" sprawę rzeczywistego wykorzystania nas jako testerów, podpytać i dać znać czy propozycja Marcina nadal aktualna, czy sprawa została zarzucona?  Coś kojarzę mieliśmy współpracować z innym zespołem, ale nic poza tym nie wiem.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

Jest nowa wersja v1.2.8


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

Jest, potwierdzam ale nadal są błędy. Nadal źle odczytuje urządzenia z androidem. Widzi je jako komputery...
@polo25, jeżeli masz czerwony wykrzyknik przy usłudze tv, zresetuj najpierw dekoder, a później router. Pomaga...

 

 

@edit: Zwracam honor autorom appki 🙂 Po restarcie telefonu MF pokazuje już poprawne ikony sprzętu. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Misiek62, z czystej ciekawości poczytałem sobie temat od dechy do dechy. Fajnie ta Wasza konwersacja wyglądałaEmotikon: Szczęśliwy Temat jakby umarł, a w najnowszym temacie @Artura jest już w kategorii pomysłów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Anonim  cóż, co do rozwiązań w MFb chyba postęp jest... chociaż z moją "słuchawką" bez zmian, czyli często muszę coś odinstalowywać żeby wprowadzić do użytku nową appkę. Jeśli zaś chodzi o "wkręcenie na etatowego testera" to sprawa nie wypaliła... @Wtorek zaniemówił, pomimo tego że dostarczyliśmy oświadczenia o zachowaniu poufności itd. Ale przynajmniej zespół MO pierwszy test sprzętu (z moim skromnym udziałem) uruchomił.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

Nie wiem, kto aktualnie "odpowiada"  za appkę, więc standardowo "wywołam" @Artura 😉

 

otóż napotkałem w niej literówkę, jak na załączonym obrazku...Screenshot_20171122-171240.pngw punkcie "opóźnienia" jest słowo: wystąpi... a moim skromnym zdaniem winno być "wystąpił"... przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć że opóźnienia wystąpią, tylko chcemy sprawdzić/zgłosić problem związany z opóźnieniami, które już miały miejsce. 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


Misiek62 napisał:

Nie wiem, kto aktualnie "odpowiada"  za appkę, więc standardowo "wywołam" @Artura 😉

otóż napotkałem w niej literówkę (...) w punkcie "opóźnienia" jest słowo: wystąpi... a moim skromnym zdaniem winno być "wystąpił"... przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć że opóźnienia wystąpią, tylko chcemy sprawdzić/zgłosić problem związany z opóźnieniami, które już miały miejsce. 


@Misiek62 zgłosimy to ł do osób odpowiedzialnych za rozwój apki :). To już drugi taki przypadek z literką ł. Przypadek? Nie sądzę Emotikon: ZaskoczonyZaskoczony robotZaskoczony mężczyznaMrugająca kobieta

 

/akurat ja pierwszy przeczytałem Twojego posta, więc się do niego odniosłem/