Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

Jeśli:

  • korzystacie z naszych usług stacjonarnych (np. Orange Światłowód, Neostrada, TV czy VOIP) 
  • macie w domu naszego LiveBoxa lub FunBoxa
  • używacie smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS

to odwiedźcie Sklep Google lub AppStore i zainstalujcie nową, darmową appkę Mój FunBox, która pomaga w zarządzaniu ustawieniami modemu oraz jego konfiguracji, także początkowej 🙂

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orange.mojfunbox.pl

iOS (iPhone): https://itunes.apple.com/pl/app/mój-funbox/id1268541482 

 

zrzut.PNG

 

Jeśli podczas korzystania z aplikacji będziecie mieć problemy lub pytania - zachęcamy Was do zadawania ich w komentarzach poniżej.

 

Tymczasem...

@Mat, @Anonim, @mst@Krzysztof018a@Maniako1983@Sk_uter@ViP3R@Misiek62@Remi i inni, którzy testowali, a nie wypowiadali się w wątku - bardzo dziękujemy Wam za pomoc i testowanie bety aplikacji. Także dzięki Wam teraz jest już dostępna dla wszystkich 🙂

 

 

113 ODPOW. 113
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

@Artur dzięki za miłe info. Ja mam u rodziców Neo 80 i FunBoxa ale mam smartfona z WP, więc.....nie brałem udziału w testach tej aplikacji, a szkoda. Ale może uda mi się coś sprawić, by zobaczyć jak to wszystko wygląda i napisać komentarz od siebie. Pozdrawiam.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

Instaluję i sprawdzam właśnie finalną wersję 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

 Zainstalowałem, z konfiguracją pobawię się później  😄 

   Jak na razie to mi hasła do liveboxa nie chce przyjąć... 😞

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

@Jozefg też w wolnej chwili się postaram zalogować i na telefonie siostrzeńca zrobić test tej aplikacji. Ja od lat używam WP i uważam że jest to super system, chociaż.......Pozdrawiam. 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

Logowanie zadziałało bez najmniejszych problemów


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

Gdy podładuję "sluchawkę" to postaram się zainstalować... ale pamiętam jak  ktoś pisał (prawdopodobnie Remi), że przewidywana jest integracja MF z MO...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

Prawda li to 🙂 Funkcje, które okażą się najbardziej przydatne w MF będziemy chcieli udostępnić także w MO, ale to nieco dłuższa perspektywa, więc póki polecamy MF 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

W nawiązaniu do wątku dotyczącego dekodera WHD80 próbowałem "uruchomić", "naprawić" - MF nie zdołał wykryć, ani tym bardziej uruchomić "zamrożonego" dekodera... a liczyłem na cudowną funkcjonalność apki że puści jakiś sygnał "czy cóś" i urządzenie się obudzi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

Nadal po zalogowaniu, na starcie, jest odkryte hasło do WiFi... powtarzam, iż moim skromnym zdaniem jest to zbyt jawne .... dopiero przełączenie trybu ukrywa tę informację ze strony głównej - umożliwiające wybór poszczególnych funkcji programu.