Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Co prawda, traktuję to jako dobrą zabawę i jak to moja żona mawia...idę do swoich zabawek, ale zaskakujecie, i łechtacie ego Społeczników NOEmotikon: Szczęśliwy

powiadomienia.JPG1000.JPG


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10921
  • 150

Zatrzymane chwile

Wow!
Zaczynam się bać Emotikon: MrugającyEmotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


Wiktor napisał(-a):

Wow!
Zaczynam się bać Emotikon: MrugającyEmotikon: LOL


@Wiktor, a czemuż to? Ja nawet o takich formach łechtania nie wiedziałem. Tak samo, jak wczoraj @5kazik02 uświadomił mi istnienie albumów. Więc nie bój się Modku, że zacznę szperać po Waszych zakamarkach i "wykurzę" kogokolwiek. Cienki Bolek ze mnieEmotikon: MrugającyEmotikon: Język 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


burebusek napisał(-a):

Wiktor napisał(-a):

Wow!
Zaczynam się bać Emotikon: MrugającyEmotikon: LOL


@Wiktor, a czemuż to? Ja nawet o takich formach łechtania nie wiedziałem. Tak samo, jak wczoraj @5kazik02 uświadomił mi istnienie albumów. Więc nie bój się Modku, że zacznę szperać po Waszych zakamarkach i "wykurzę" kogokolwiek. Cienki Bolek ze mnieEmotikon: MrugającyEmotikon: Język 


@Anonim  wystarczy, że "zajrzysz" do profili czołówki... Piotrek, Vdsl2... zobaczysz jakie są "osiągnięcia"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zatrzymane chwile

Przydałaby się lista wszystkich 😉
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62, w profilu o osiągnięciach to wiem od samego początku mojej "młodości" w NO, ale o albumach to byłem zaskoczony...od wczoraj. Zaraz będę tam zaglądał, bo @Artur ma tam sporo i jeszcze te wszystkie Wasze "medale" szlify generalskie, kotyliony i co tam jeszcze, to pewnie w odpowiednim momencie ktoś to wyciąga i "wiesza na szyi" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ciekawy jestem, ile takie osiągnięcie np. @Piotrekk85 jest warte na Allegro?Emotikon: Mrugający Tu dymisja, tam brak odznaczeń, a u nas mamy jenerałaEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zatrzymane chwile

Konta i odznaczenia na Nasz Orange są bezcenne 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


Piotrekk85 napisał(-a):
Przydałaby się lista wszystkich 😉

@Piotrekk85  dawno temu wnioskowałem o ujawnienie możliwych osiągnięć (zanim ujawniono opis poziomów i rang) ale @Artur odparł, że co nie co musi zostać niespodzianką... więcej w dyskusji w dziale specjalnym.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62, czyli że dobrze kombinowałem. Kupili w Ikei szuflady specjalne/poufne. Nie wiem, czy mają koncesję z MSWiAEmotikon: MrugającyEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10921
  • 150
Przeniesione:

Zatrzymane chwile

Przeniesione:

Zatrzymane chwile