Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

@Tadeusz73Jeśli by do tego doszło to byłaby pierwsza siec która miała taka możliwość ale tego nie będzie.


Pracuję w Orange
  • 15
  • 19
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Kod abonencki jest zbyt prosta daną...

Orange i tak jako pierwszy dał możliwość samodzielnej wymiany SIM 😊

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Myślę że dojdzie ponieważ czas to pieniądz a internet jest wszędzie obecny ludzie takie sprawy powinni załatwiać elektronicznie .

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

@yen2d, nic nie jest proste. Powinna być taka możliwość i tyle. Nie każdy może iść do salonu i nie każdy ma do niego blisko. Przypominam w tym roku Orange planuje ograniczyć punkty stacjonarne i bardzo dobrze. Tam jest parcie na sprzedaż, a nie na obsługę. Powoli wszystko będzie mobilne i zdalne. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Tak właśnie będzie myślę że samodzielna wymiana karty SIM działającej to dopiero początek i te uszkodzone też będzie można samemu wymienić

Pracuję w Orange
  • 15
  • 19
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Nic więcej nie mogę powiedzieć... jedynie - dajcie nam jeszcze trochę czasu 😊

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Niestety usługa nie działa. Po wysłaniu numeru nowej karty sim wraz z kodem puk zwrotnie przesyłany jest komunikat...usługa jest niedostępna do dnia 11.02.2018 do g. 12:00. Jeśli pilnie potrzebujesz wymienić kartę SIM zapraszamy do najbliższego salonu Orange. Pozdrawiamy. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

@Greg78 W weekend były prowadzone prace techniczne w naszych systemach informatycznych, niestety wiadomość o niedostępności usługi zwierała historyczna datę i przez to wprowadzała w błąd, przepraszam za to. Obecnie wszystko powinno wrócić do normy. Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

A jesli jestem klientem Orange od ponad 10 a moze i 15 a moze i ponad 20 lat i dlatego mam przestarzałą kartę? To czy to nie jest rownowazne z posiadaniem uszkodzonej przez nieprzewidujacego operatora karty - bo niby czemu 20 lat temu nie daliscie mi mikrosim albo nanosim obslugujacego LTE? A skoro nie umieliscie przewidziec - to wasza wina, i powinniscie wymienic mi karte bezplatnie.


@Jareknapisał(-a)

Akurat w wypadku uszkodzonej, to bardziej opłaca się jednak podejść do salonu, bo jesli karta nie jest uszkodzona z winy użytkownika, to taka wymiana jest bezpłatna 😉


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Może LTE nie było wtedy?