Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 12, Recenzent
  • 37
  • 31
  • 0

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA SMS 60968 11,07 pln

Demagogia.Po to właśnie tu jestem żeby ludzi uświadomić, ja oszukać się nie dałem, każdy niech sam pilnuje swoich interesów nie jestem Don Kichotem.

0 Lubię to
Poziom 12, Recenzent
  • 37
  • 31
  • 0

Jak tylko w Polsce zacznie obowiązywać prawo na pewno to zrobię aczkolwiek jeśli tak się stanie to moj interwencja nie będzie już potrzebna. Państwo prawa samo zrobi z tym porządek.

0 Lubię to
Pracuję w Orange
  • 2054
  • 5259
  • 110

Podsumowując:

Jakiś czas temu było możliwe włączenie płatnych przychodzących SMS Specjalnych przez kliknięcie linku na stronach mobilnych. To mogło powodować np. włączenie serwisu "Funstrefa" z numeru 60968, który zapoczątkował ten temat. Po tym, jak poinformowaliście nas, że w wielu przypadkach włączenie było przypadkowe - zablokowaliśmy wszystkim firmom taką formę aktywacji.

Informacje o sposobie wyłączenia serwisów Premium można znaleźć w artykle @Piotrekk85:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Abonament/Jak-wyłączyć-SMS-reklamowe-z-krótkich-numerów/ta-p/6...

Ponieważ robi się już dyskusja o "dobrej zmianie", która nic merytorycznego nie wnosi do tematu - zamykamy wątek. Każdy może sobie wyrobić opinię sam - czytając komentarze. Gdyby ktoś miał dobry powód, dla którego warto otworzyć temat znowu - proszę o wiadomość prywatną do moderatorów: @Mikołaj@Rafał@Sylwia lub do mnie.