Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA SMS 60968 11,07 pln

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 32
  • 0

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA SMS 60968 11,07 pln

Demagogia.Po to właśnie tu jestem żeby ludzi uświadomić, ja oszukać się nie dałem, każdy niech sam pilnuje swoich interesów nie jestem Don Kichotem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 32
  • 0

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA SMS 60968 11,07 pln

Jak tylko w Polsce zacznie obowiązywać prawo na pewno to zrobię aczkolwiek jeśli tak się stanie to moj interwencja nie będzie już potrzebna. Państwo prawa samo zrobi z tym porządek.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA SMS 60968 11,07 pln

Podsumowując:

 

Jakiś czas temu było możliwe włączenie płatnych przychodzących SMS Specjalnych przez kliknięcie linku na stronach mobilnych. To mogło powodować np. włączenie serwisu "Funstrefa" z numeru 60968, który zapoczątkował ten temat. Po tym, jak poinformowaliście nas, że w wielu przypadkach włączenie było przypadkowe - zablokowaliśmy wszystkim firmom taką formę aktywacji.

 

Informacje o sposobie wyłączenia serwisów Premium można znaleźć w artykle @Piotrekk85:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Abonament/Jak-wyłączyć-SMS-reklamowe-z-krótkich-numerów/ta-p/6...

 

Ponieważ robi się już dyskusja o "dobrej zmianie", która nic merytorycznego nie wnosi do tematu - zamykamy wątek. Każdy może sobie wyrobić opinię sam - czytając komentarze. Gdyby ktoś miał dobry powód, dla którego warto otworzyć temat znowu - proszę o wiadomość prywatną do moderatorów: @Mikołaj@Rafał@Sylwia lub do mnie.