Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

telefon stacjonarny


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

telefon stacjonarny


@MiloszPLnapisał(-a)

Myśle, że abonament telefoniczny to 80 zł a tu 20 zł lub mniej. To światłowód oferuje tanią telewizje i telefon?


Orange oferuje pakiety usług Internet+TV+telefon w technologii światłowodowej, do tego chętnie i bardzo tanio dołączy Ci abonament komórkowy, wszystko razem pod cudaczną nazwą "Love Orange", przepraszam "Orange Love". Cena jest jaknajbardziej konkurencyjna, ale przy zawieraniu umowy dobrze się zastanowić czy aby wszystkie opcje są potrzebne bo z tymi wybranymi zostaje się przez dwa lata. W czasie trwania umowy ewentualne dodatki można dokładać i z nich rezygnować (choć wtedy mogą być one droższe) - wtedy nie jest się do nich przywiązanym przez cały czas trwania umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

telefon stacjonarny

Love na firmę taki tani chyba nie jest.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

telefon stacjonarny

A jesli pisze na stronie jakies firmy, że komórki, stacjonarne, usa są bez limitu to nie pobierają opłat za to?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12961
  • 53240
  • 618

telefon stacjonarny

@MiloszPL w USA komórki i stacjonarne to jedno. Bez różnicy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

telefon stacjonarny

To zależy jaki pakiet.

Z tv masz stacjonarne w kraju, międzynarodowe stacjonarne do UE i wybranych krajów, UE kanada wsio.

W pakiecie bez tv nie ma międzynarodowych ale komórki w Polsce są w abonamencie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

telefon stacjonarny


@MiloszPLnapisał(-a)

A jesli pisze na stronie jakies firmy, że komórki, stacjonarne, usa są bez limitu to nie pobierają opłat za to?


Za "jakąś firmę" nie jestem w stanie odpowiadać, ale w ramach umowy z Orange którą mam w tej chwili mogę powiedzieć że owszem, możemy ze stacjonarnego na komórki i stacjonarne do USA dzwonić bez limitu w cenie abonamentu i w miarę często z tego korzystamy. Na bilingach widać że niezależnie od liczby wygadanych godzin cena jest zero. Wysokości faktur wobec tego te połączenia nie zmieniają. Ale faktury trzeba płacić więc nie mogę powiedzieć że "nie pobierają opłat za to".

Co właściwie chcesz ustalić?

 

@MiloszPL @milosz2pl naprawdę to dowiesz się tylko u sprzedawcy.

Patrząc na ofertę w sieci widzę że (podobnie zresztą jak kilka miesięcy temu) w pakietach bez telewizji nie ma też numeru stacjonarnego (więc tym bardziej połączeń z niego na komórki). Natomiast z komórki na komórkę owszem, ale te są we wszystkich opcjach. Poza tym we wszystkich opcjach z TV napisano że rozmowy z telefonu internetowego (czyli "stacjonarnego") są "bez limitu". Obawiam się że to nie do końca jest to na co wygląda, ale przed zawarciem umowy uzyskasz na ten temat rzetelne i wyczerpujące informacje od sprzedawcy/konsultanta Orange który będzie Twoje zamówienie obsługiwał.

https://www.orange.pl/pakiety/love#

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

telefon stacjonarny

Nie wszystkie oferty są na www. Bez tv też są w ofercie.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

telefon stacjonarny


@milosz2plnapisał(-a)

Witam. W orange stacjonarny bez limitu na komórki i stacjonarne to 80 zl miesiecznie Na światłowodzie kilka firm ma to za 15 zł. To jakieś oszustwo czy jak? mam już możliwośc podłączenia światłówodu popc.


skąd informacja ze telefon stacjonarny, POTS, analog, kosztuje 80zł?
plan bez limitu kosztuje 59,99zł przy umowie na 24m. masz w tym no limit na stajo i komorki w PL oraz miedzynarodowe stacjo (I strefa) i komorki USA i Kanada.

ze śwaitłowodem np 300Mb/s + voip (telefonia internetowa) - 79zł (ewentualnie plus 20zł jak to zabudowa jednorodzinna). tu tez masz bez limitu rozmowy tak jak przy POTS

jezeli wybierzesz opcje z TV to tracisz rozmowy darmowe na komorki


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

telefon stacjonarny

aha. Chodzi mi też o polske, a nie tylko usa. Teraz mam tak, że komórki mam płatne. Żeby wziac taryfe 60 zł musze miec nową umowe  a maja mnie wtedy obciązyc kosztami łącza czy coś. Komórka ma słaby zasięg.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

telefon stacjonarny

@MiloszPL  jaka obecnie masz usluge i co chcesz miec?