Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

https://www.orange.pl/internet/naprobe#contentComponent_2 Jaki jest koszt montazu bez umowy?

 

 

 

_______________

*Doprecyzowano nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

Jeżeli chodzi o uruchomienie usługi to jest opłata aktywacyjna. W przypadku światłowodu to wszystko.

 

https://www.orange.pl/omnibook/przygotowania-do-wizyty-technika

 

Dodatkowo płatny jest montaż zestawu antenowego dla DTH bądź wykonanie sieci domowej na życzenie klienta

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

internet na próbę

@MiloszPL  za instalację/montaż nie płacisz tak jak w przypadku umowy terminowej, reszta opłat wyszczególniona w linku.

Jest to tzw. umowa bezterminowa.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22031
  • 179

internet na próbę

@MiloszPLzadajesz pytania na NO na które odpowiadamy powtarzając Ci tylko to co można znaleźć w sieci albo odnosząc się do umów które sami zawieraliśmy. To co naprawdę chcesz usłyszeć może Ci powiedzieć TYLKO sprzedawca.

Mnie np. takiej bezterminowej umowy (mimo że mocno nalegałem) nie chciano zaproponować.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

internet na próbę

@j131  z tym że to jest usługa "internet na próbę" i jest na podobnej zasadzie jak umowa bezterminowa i pytanie czy jak zawierałeś swoją umowę taka usługa była dostępna (pod nazwą "internet na próbę").


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

internet na próbę

Chodzi mi o to ,że niektóre firmy np: bez umowy życzą sobie tysiac zł za montaż. Stąd to pytanie, bo na stronie orange nic nie ma.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

internet na próbę

@MiloszPL  napisałem Ci odpowiedź. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22031
  • 179

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?


@slav72napisał(-a)

@j131  z tym że to jest usługa "internet na próbę" i jest na podobnej zasadzie jak umowa bezterminowa i pytanie czy jak zawierałeś swoją umowę taka usługa była dostępna (pod nazwą "internet na próbę").


A jakie to ma teraz znaczenie czy była czy nie była? Chcę tylko uświadomić @MiloszPL że umowy są  zawierane indywidualnie, pewnie że na warunkach jakoś tam zgodnych z aktualną ofertą (której nie trzeba szukać na NO bo jest jawnie reklamowana w internecie), ale jednak nie muszą być z nią tożsame.

Anonim

Nie dotyczy

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

Ta oferta Internet na próbę jest dostępna tylko przez internet. Więc salon czy infolinia ci jej nie sprzedadzą. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 612

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

@agat13  tak jak napisałem w moim pierwszym poście, instalacja bezpłatna, opłaty jak w linku który wstawił @MiloszPL  🙂