Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12962
  • 53240
  • 618

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

@slav72  wyjaśnisz aktywacja/instalacja? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

@agat13  przecież kolega @MiloszPL  pytał o koszt montażu, gdyż tej kwoty nie było w linku który wstawił, reszta opłat łącznie z aktywacją była 🙂 (raczej staram się czytać i pisać ze zrozumieniem 😉, no chyba 🤔).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12962
  • 53240
  • 618

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

@slav72  zastanawia mnie to, kiedy za Neo była opłata za instalację? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

@agat13  właśnie dlatego że takiej opłaty nie ma, dałem odpowiedź koledze @MiloszPL  że instalacja w przypadku neta na próbę (bezterminowego) jest bezpłatna tak samo jak w przypadku umowy na czas określony i tyle, nic poza tym 🙂

Edit.

Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz pytaniami w moją stronę w ostatnich dwóch postach? 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12962
  • 53240
  • 618

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

@slav72  do niczego nie zmierzam. Ja neo instalowałem daawno temu. Ty niedawno. Po prostu chce ustalić, czy istnieje taka opłata jak za wykonanie instslacji. Aktywacja jest, ale czy coś się konkretnie tak nazywa jak wymieniłem? 

U OA też była aktywacja, a za samo wykonanie przyłącza jest u nich odpowiednia opłata, której nie płaciłem, bo kabel był mój i robota w połowie również. Chcę tylko ustalić to tak jak postodawca czy jakby były dodatkowe koszty związane z budową przyłącza to by objęły abonenta próbnego.. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

@agat13  z tego co widzę (przy "internecie na próbę" tzn. bezterminowym (jak zwał, tak zwał)) to jak pisałem wcześniej opłaty za wykonanie instalacji nie ma, jest opłata aktywacyjna (norma przy nowej umowie) i wyższy abonament miesięczny niż na umowie terminowej. Gdyby istniała takowa opłata (za instalację) byłaby o niej wzmianka w regulaminie (na jakich zasadach i ile).

PS.

@agat13  może udało by Ci się podpytać 🙂...wiesz kogo 😁 to byśmy mieli pewność 100%.

Anonim

Nie dotyczy

internet na próbę - jaki jest koszt montażu?

Jeżeli chodzi o uruchomienie usługi to jest opłata aktywacyjna. W przypadku światłowodu to wszystko.

 

https://www.orange.pl/omnibook/przygotowania-do-wizyty-technika

 

Dodatkowo płatny jest montaż zestawu antenowego dla DTH bądź wykonanie sieci domowej na życzenie klienta