Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

telefon stacjonarny na światłowodzie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

telefon stacjonarny na światłowodzie

Witam. Ile kosztuje abonament z rozmowami bez limitu na stacjonarny i komórke?

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

telefon stacjonarny na światłowodzie

czyli 119 zl 1 gb/s? Jest w tym otwarty nat? Są rozmowy bez limitu na komórki, stacjonarne? Dom jednorodzinny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

telefon stacjonarny na światłowodzie

Z do nat się nie wypowiadam bo nie jest opisany w papierach. W tym planie jest nolimit na polskie komórki i stacjonarne


Szczegóły planu w cenniku

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/11399/928ef58b-2f6d-4e62-a1c0-18cb1943ac90.pdf

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

telefon stacjonarny na światłowodzie

Tam nie pisze czy dom jednorodzinny czy nie. Czy nat jest w pakiecie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

telefon stacjonarny na światłowodzie

W regulaminie jest mowa o 20 zł za dom jednorodzinny. Co do nat to nic nie jest gwarantowane. Na zwykłym świetle trzeba się niekiedy gimnastykować z tym.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

telefon stacjonarny na światłowodzie

@MiloszPLzakładam że pytasz o instalację na światłowodzie, jeśli jest inaczej to po prostu mnie zignoruj. Oficjalne cenniki znajdziesz w sieci, ale jeśli bedziesz chciał zawrzeć umowę to powinieneś zapytać konslultanta który przygotuje ofertę i wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości. Tutaj nie ma konsultantów. Tutaj mogę tylko powiedzieć że w mojej umowie z Orange nie ma darmowych połączeń z telefonu stacjonarnego na komórki krajowe. Może ktoś takie cudo ma na światłowodzie, ale śmiem wątpić.

Pytania o NAT nie rozumiem. Chodzi Ci o możliwość grania na konsolach? AFAIK jest to możliwe bez większych problemów. Czy też pytasz o przydzielany adres IP? Zwykle działa to tak że Twój modem dysponuje jednym publicznym adresem IP i zapewnia NAT dla podłączonych do niego urządzeń. Ten adres co jakiś czas się zmienia i nie masz na to wpływu.

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

telefon stacjonarny na światłowodzie

Chodzi o ot ,ze nat musi byc otwarty. W mobilnym opłata wynosi 8 zł.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

telefon stacjonarny na światłowodzie

@MiloszPLten cud z dodatkową opłatą za jednostopniowy NAT to tylko w mobilnym. Na łaczach stacjonarnych jest normalnie, tak jak napisałem. Dostajesz prawdziwy adres publiczny (jeden) w cenie abonamentu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

telefon stacjonarny na światłowodzie

mówie o światłowodzie