Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

We Wrocławiu jest dostępna oferta na światłowód z ceną 10zł niższą od standardowej.

Można to jakoś zamówić przez Internet czy tylko telefoniczne?

 

Na stronie https://www.orange.pl/internet/internet-domowy jak podaje swój adres, to cena 59,99zł za 300Mb/s  pozostaje niezmieniona.

 

Głównie chodzi mi, aby połączyć to z promocja z banera "Tylko online 0 zł przez 2 mies."

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

@maker3  nie jestem pewien czy obydwa rabaty się łączą, jeżeli jednak chodzi o rabat terytorialny to uwidoczni o się podczas składania zamówienia, na etapie wyboru oferty na dole będzie klik "sprawdź swoje rabaty" i po zaznaczeniu pokaże Ci przyznane rabaty, jeszcze przed zaakceptowaniem umowy (również przy zamówieniu online).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5320
  • 21246
  • 170

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

@maker3: jeśli chodzi Ci o to że spodziewane rabaty sie nie doliczają online to był niedawno wątek z którego wynikało że trzeba adbloka wyłaczyć żeby to działało.

Jeśli jednak chodzi Ci o coś innego to chyba tylko konsultant pomoże.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

@maker3  nie jestem pewien czy obydwa rabaty się łączą, jeżeli jednak chodzi o rabat terytorialny to uwidoczni o się podczas składania zamówienia, na etapie wyboru oferty na dole będzie klik "sprawdź swoje rabaty" i po zaznaczeniu pokaże Ci przyznane rabaty, jeszcze przed zaakceptowaniem umowy (również przy zamówieniu online).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

@maker3W kwestiach łączenia rabatów i promocji zawsze polecam kontakt z konsultantem, bo przy wpisywaniu owych promocji widzi od razu czy system je przyjmie. Zamówić możesz później przez net (upewniwszy się wcześniej podczas rozmowy czy jest taka możliwość), ale info najlepiej uzyskać w dwóch rozmowach z konsultantami...bezpieczniej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

@agat13  częściowo się z Tobą zgodzę, a to dlatego że przy składaniu zamówienia online przysługujące rabaty też się wyświetlą jeszcze przed finalizacją zamówienia i jeżeli ich nie będzie lub będą niepełne można się wycofać z zamówienia. Ja trzy razy przedłużałem i zawsze online, rabaciki były widoczne przed potwierdzeniem zamówienia.

Edit.

Pierwsza umowa też przez neta i rabat był widoczny 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

@maker3  jak tam, udało się zamówić światełko online z rabatami ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

Nie, telefonicznie dowiedziałem się, że budynek jest zbyt nowy i korporacyjne procesy jeszcze nie wciągnęły go na listę adresów z promocją, a promocyjne ulotki od pół roku dostaje przez pomyłkę, bo to jedyny taki budynek w okolicy.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

Tak czy inaczej rabaty się nie łączą. Albo rabat terytorialny 10pln dla wybranych oferty, albo rabat powitalny 2 miesiące gratis, też dla wybranych ofert.  @maker3 @j131 @slav72 @agat13 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Zamówienie światłowodu przez Internet z promocją terytorialną

@bwlodar  czyli dobrze sądziłem pisząc że nie mam pewności czy rabaty się łączą.