Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

W Orange jest kilka planów voip dla klientów.

Jeśli bierzesz pakiet internet po kablu plus voip bez tv, to masz krajowe komórki z voip w cenie abonamentu.

Inny wariant jest przy pakietach z usługą tv. Wtedy komórki nie są w abonamencie. Można dokupić 2000 minut na komórki za 20 zł.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@Piotrekk85Jak ze strony orange.pl dotrzeć do oferty na "internet po kablu + VoIP bez TV"?

W grupie "Internet" nie ma opcji telefonu stacjonarnego (domowego), a przez grupę "Pakiety" trafia się do ofert Love z TV i telefonem (bez rozmów na komórki).

Kombinacja, o której piszesz albo została dobrze ukryta, albo coś przeoczyłem.

Z góry dziękuję za podpowiedź!

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

Wg mojej wiedzy oferta nie jest dostępna na www. Trzeba porozmawiać z żywym człowiekiem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)


@curbic57napisał(-a)

@PARANOJANie rozumiem - i co mam w ten sposób uzsykać?

VoIP NIE ma rozmów "no limit" z telefonu stacjonarnego na komórki w Polsce.

Kręcimy się w kółko.


kto Ci powiedział ze nie ma no limit?
masz no limit na stacjo i kom w PL oraz usa i kanada oraz stacjo do ue, kanada, usa i innych np ukraina bialorus itd (nie pamietam wszystkich krajów)

przy tej opcji nie wykupujesz zadnego pakietu minut tak jak przy opcji z telewizja.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)


@curbic57napisał(-a)

@PARANOJA"to wybierz internet+tel domowy (voip)"

Nie do końca zrozumiałem: internet+tel w orange?

Jeśli tak, to który pakiet (voip) za 79 zł z nieograniczonymi rozmowami?


Jak piszą @PARANOJA i @Piotrekk85 jest podobno jakiś tajemniczy sposób uzyskania no limit na komórki krajowe z VoIP, pod warunkiem że nie bierze się TV. Jeśli nawet to jest możliwe (mnie się nie udało, mimo iż męczyłem jak najbardziej żywego konsultanta specyficznie o to właśnie), to i tak Twój pomysł by wszystkie usługi połączyć się nie uda. Zaprawdę jest to dziwna i niezrozumiała strategia marketingowa Orange, doskonale rozumiem Twój problem bo miałem podobne plany w kontekście mojej Mamy. Podobnie jak Ty dochodzę do wniosku że rozwiązanie proponowane przez Orange jest w tym wypadku po prostu nie do zaakceptowania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

Problem wynika z dosyć archaicznych systemów informatycznych źródłowych na których skonstruowany pakiet usług stacjonarnych (dawnej TP). Koszt wdrożenia innych konfiguracji jest zbyt wysoki.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@j131  jest to zwykła dostepna usluga. 

Nie wiem o jakich tajemniczych sposobach mówisz 😂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJA"jest to zwykła dostepna usluga"

Rozumiem że do zamówienia tylko przez "żywego człowieka" (osobiście mam tylko złe doświadczenia z konsultantami), a nie online?

Online znalazłem tylko pakiety Love, które są BEZ opcji "no limit" na komórki w Polsce.

Może niech ktoś wreszcie pokaże link do oferty orange z telefonią VoIP (i internetem, z/bez TV) i opcją "no limit" na komórki w Polsce z telefou stacjonarnego? Bo kręcimy się w kółko, trochę na zasadzie - że zacytuję wypowiedź z filmu Kiler - "Wiem, ale nie powiem!" 😉

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

Na dole jest link regulaminy i cennik. Tam można znaleźć w sekcji Dom.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@Piotrekk85 

Znalazłem, dziękuję!

89 zł miesięcznie za telefon ze światłowodem (z rezygnacją ze zniżek) przez pierwsze 24 miesiące, potem 270 zł/mies - zgadza się?

Zamówienie tylko u "żywego człowieka"?

Słono, i to bez TV, ale rozumiem że "inaczej sie nie da".

Ech, szkoda że UPC działa u mnie tylko w jedną stronę 🙄