Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)?

Dla starszej osoby szukam telefonii stacjonarnej z nielimitowanymi rozmowami do numerów stacjonarnych i komórkowych w Polsce oraz co najmniej do numerów stacjonarnych w Unii Europejskiej.

Rodzaj telefonii stacjonarnej (analogowa lub VoIP) jest sprawą drugorzędną.

Rozmowy telefoniczne są  przez tę osobę prowadzone z aparatu "klasycznego" i rozmowy przez komórkę nie wchodzą w grę.

Jeśli dobrze rozumiem te warunki spełnia tylko telefonia analogowa z umową na 12/24 miesiące za 70/60 zł miesięcznie?

 

Pakiety Love, jak widzę, nie zawierają nielimitowanych rozmów na numery komórkowe w Polsce.

Telewizja i internet nie są najważniejsze, ale jeśli byłby jakiś pakiet kombinowany, to również byłbym zainteresowany.

Wiem, że można kartę SIM umieścić w routerze (LTE), do którego można podłączyć przewodowo lub bezprzewodowo (DECT) telefony tradycyjne, jednak nie znalazłem oferty komórkowej spełniającej w/w wymagania (nielimitowane rozmowy za granicę).

Kombinacja: rozmowy

- z komórki na numery krajowe i

- z telefonu stacjonarnego na rozmowy w Polsce + za granicą

oznacza korzystanie z dwóch numerów własnych i (prawdopodobnie) z dwóch aparatów: komórki i stacjonarnego, dlatego nie wchodzi w grę.

 

Oferty z limitem minut za granicę lub do numerów komórkowych w Polsce (Love ?) mnie nie interesują.

 

Podobny pakiet jest oferowany przez jednego z operatorów kablowych, u którego pakiet zawierający

TV (Max) + internet 300 Mb/s + telefon (VoIP) z numerem stacjonarnym, z nielimitowanymi rozmowami do numerów stacjonarnych i komórkowych w Polsce i stacjonarnych w Unii kosztuje nieco ponad 100 zł miesięcznie (stara umowa).

Ta usługa nie jest niestety dostępna pod adresem, dla którego szukam w/w oferty.

53 ODPOW. 53

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57 tu masz informację dotycząca nielimitowanych rozmów międzynarodowych, ale dotyczą tylko połączeń stacjonarnych:

https://www.orange.pl/poradnik/siec-komorkowa/nielimitowane-rozmowy-miedzynarodowe-telefon-domowy-z-...

W przypadku komórek, jest możliwość podpisania abonamentu z pakietem 100 minut do UE, USA i Kanada, natomiast połączenia w kraju nielimitowane. Można dokupić dodatkowy pakiet minut:

https://www.orange.pl/poradnik/siec-komorkowa/polaczenia-miedzynarodowe-poznaj-sposoby-na-tansze-roz...

Takie propozycje znalazłem w Orange. Nielimitowane połączenia międzynarodowe, to raczej pakiet trudno dostępny. Takie połączenia są kosztowne.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57 
telefon analogowy:
plan rozmowy bez limitu - 59,99zł  aktywacja 9,99zł
- nielimitowane połączenia krajowe stacjonarne i komórkowe, międzynarodowe stacjonarne 1 strefa i komórki USA i Kanada

jak chcesz orange love to mozesz dokupic za 20zł 3000min na komorki w pl


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

To wszystko znalazłem. Miałem nadzieję że jest inne rozwiązanie, które przeoczyłem.

 

"Rozmowy bez limitu" ok. 60 zł (na 24 mesiące) +

TV / Internet ok. 110 zł (bez rabatów za reklamy i eRachunek)

to razem ok. 170 zł miesięcznie (+ ev. 15 zł za Multiroom)

Miałem nadzieję, że jest coś podobnego do wspomnianej oferty operatora kablowego (110 zł / miesiąc z Multiroom).

Rozumiem że w Orange nic takiego nie istnieje?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57To ja zapytam jakie opcje usług są dostępne dla tego adresu z Orange? Czy po miedzi do 80Mb/sek czy światłowód? To dość istotne, gdyż oferta obejmie usługi dostępne (np dla neo do 20Mb/sek i troszkę wyższych opcji prędkości w technologii VDSL multiroom jest niedostępny, a dla 10-ki nawet IPTV)

Sprawdź na stronie https://www.orange.pl/view/mapazasiegu


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57po co chcesz telefon analogowy i orange love (tu juz jest voip)?
wybierasz jedno albo drugie.
tak jak wspomnial @agat13  pytanie jakie masz tam mozliwosci techniczne.
ftth nie masz z tego co pisales wiec pozostaje ewentualnie miedz do 10/20/80Mb/s



Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

"Jesteś w zasięgu Światłowodu
Maksymalna prędkość:
1 GB"


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJA"po co chcesz telefon analogowy i orange love (tu juz jest voip)?
wybierasz jedno albo drugie."

Nie chcę, chcę mieć nielimitowane rozmowy z telefonu stacjonarnego na komórki w Polsce, a tego w orange love nie ma.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57W telefonii VoIP masz telefon domowy w technologii VOiP,nielimitowane połączenia komórkowe realizowane w krajowych sieciach komórkowych,nielimitowane rozmowy na stacjonarne w kraju,nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne do UE, Kanady, USA i innych (zgodnie z cennikiem),oraz nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe do USA i Kanady

To masz w pakiecie Internet Domowy i Telefonia Internetowa


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@agat13Według informacji na stronie Orange w telefonii VoIP NIE MA nielimitowanych rozmów z telefonu stacjonarnego na numery komórkowe w Polsce.

Pakiety minut mnie nie interesują, podobnie jak rozmowy z telefonu komórkowego na numery komórkowe/stacjonarne (w Polsce, na zagranicę nie ma w ogóle żadnego pakietu).