Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

Ok, dzięki za wszystkie odpowiedzi - nie spodziewałam się tak konkretnych. Wiem już co robić 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6018
  • 24540
  • 209

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

@DariaDaria 

Tylko pamiętaj że to są rady na dziś. Za rok może być inaczej.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3918
  • 20

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

@j131 nie zakładam żeby się przez rok wiele zmieniło. Rok temu było to samo. Chodź oczywiście nigdy nie wiadomo. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6018
  • 24540
  • 209

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

@Kimiriko 

No nie wiem, od 2021 zmieniło się sporo. Inne pakiety, inne dekodery, inne zasady zmiany pakietów, inne zasady wymiany dekoderów, inne opłaty za dekodery... Inne zakresy usług dodatkowych takich jak OrangeTV Go, Netflix i multinagrywarka... Sporo tych różnic jak na dwa lata. A nawet nie wspominam o DTH i konszachtach z C+ które najwięcej kontrowersji wzbudzają.

Część z tych zmian weszła w ostatnim roku. Operator nie chwali się planami, więc kto wie jak będzie wyglądała oferta IP TV za rok, nie mówiąc już o pakietach usług.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3918
  • 20

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

@j131 zgadzam się zmieniły się kwestie o jakich piszesz. Oferta zawsze się może zmienić. Jej zakres nie był tu analizowany. Ale zakładam, że odpowiedź na główne pytanie - czy można później dobrać TV nadal będzie twierdząca. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6018
  • 24540
  • 209

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

@Kimiriko 

Ale były też opisane sytuacje kiedy umowa na DTH blokowała zawarcie umowy na FTTH. Tak że nigdy nic nie wiadomo na 100%.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3918
  • 20

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

Wiem o czym piszesz. Karencja przy telewizji Canal +. Ale jak dla mnie u autorki byłby jest czysta sytuacja. Będzie miała solo internet. To dla operatora byłby strzał w stopę gdyby zakazał rozszerzenia go o telewizję. Chodź jak wiadomo w tym świecie jest pewna tylko śmierć i podatki. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

TV do światłowodu - czy można później dobrać?

To okaże się za około rok, kiedy to koleżanka @DariaDaria będzie chciała dobrać ofertę tv od Orange po zakończeniu obecnej umowy z innym usługodawcą, zmienić się może praktycznie wszystko łącznie z decyzją o pozostaniu na obecnej usłudze, całość to gdybanie o dość dalekiej przyszłości...