Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z innej sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Przeniesienie numeru z innej sieci

Ja osobiście odnawiam umowy w sklepie „ nie dla idiotów” ze względu na to ze mają lepsze raty i ogólnie lepsza ofertę do oferty operatora + voucher za zakupy + voucher od operatora. Po raz 5 odnowiłem i nie narzekam. Dodatkowo pakiet internetowy i międzynarodowy w gratisie. Podbijany do granic niewykorzystalności. Korzystniej jest kupić abonament bez telefonu a telefon w sklepie ze względu na raty i ofertę dostępnych modeli. Minus bonus za zakupy. Zależy tylko jaki telefon sobie chcesz?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Wiktoria17 Samsung galaxy xcover pro


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5470
  • 184

Przeniesienie numeru z innej sieci


@Mati4napisał(-a)

Tylko wtedy niestety przychodzą już 2 faktury 😞

A czy jest taka możliwość żeby ktoś z infolinii obniżył te kwotę? 


Rata za telefon jest doliczana do obecnej faktury za usługi. Wręcz należy zaznaczyć że jesteś klientem Orange, bo wtedy telefonu są tańsze, a kupujesz bez ruszania usługi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Arti_Kn_Pl tu się z Tobą nie zgodzę, że koniecznie należy zaznaczyć że jest się klientem Orange. Czasami urządzenia są droższe dla klientów, niż dla osób, które się nie odznaczą jako klienci Orange. Więc warto sprawdzić daną ofertę, czy warto się podawać jako klient Orange. Poniżej link, gdzie jedno z urządzeń w sklepie Orange było droższe dla klientów Orange:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Zwrot-150z%C5%82-za-zakup-Galaxy-Buds/td-p/224733


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

Czyli dobierając telefon na raty 0% zaznaczając ze mam już abonament w Orange to będę otrzymywał 1 fakturę wraz z abonamentem na usługi mobilne ? 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4dokładnie, raty powinny pojawić się na wspólnej FV z innymi usługami Orange.

 

https://www.orange.pl/view/smartfony-na-raty


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Ron A czy jest taka możliwość biorąc telefon na raty 0% że np po 6 miesiącach chciałbym spłacić całe zobowiązanie za telefon? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4, tak oczywiście tylko w przypadku wpłaty większych kwot, należy kontaktować się z Obsługą Klienta, aby przeksięgowali w/w wpłaty jako RATy za urządzenie.

 

Możesz to zrobić na czacie po zalogowaniu się na konto.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4 ja wpłacałem miesięcznie podwójną lub potrójną kwotę raty. Po kilku miesiącach uzbierała się cała kwota do spłaty za urządzenie. Zadzwoniłem na infolinię i spłaciłem całość za urządzenie. 

Można część przeksięgować na spłatę rat, ale lepiej jak spłaci się całość. Uniknie się pomyłek.