Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 7
  • 0
  • 0

Pakiet tel. stacjonarny + internet stacjonarny + komórka?

[ Edytowane ]

Przeglądam ofertę Orange ale nie znajduje tego czego szukam. Emotikon: Szczęśliwy

Interesuje mnie pakiet, który zawierałby telefon stacjonarny, internet stacjonarny (Neostrada lub światłowód) oraz abonament komórkowy. Czy Orange oferuje taki pakiet?

Wiem, że jest Orange Love ale ten pakiet jest albo z telewizją a jeśli nie ma TV to też nie ma telefonu stacjonarnego. 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 293
  • 554
  • 34

Na chwilę obecną nie ma takich pakietów. Możesz "ręcznie" sobie dobierać usługi, ale jak nie kombinować, cenowo wychodzi tyle samo albo drożej niż Love 4U (z TV).

101010
Poziom 26, Specjalista
  • 849
  • 611
  • 72

Najtańszym kosztem
Stacjonarny - 35 zł
Neo+Komórka - 70 zł
Czyli drożej niż Love Standard.
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 2188
  • 2978
  • 113

W takich sytuacjach diabeł tkwi w szczegółach. Zależy komu, na czym i jak bardzo zależy. Mi zależy na tym by mieć tel. w technologii PSTN i kilka usług dodatkowych:

• tel. stacjonarny ↔ technologia PSTN (abonament: 32,36 zł + pakiet minut: 2,64 zł + prezentacja nru: 3,69 zł = 38,69 zł)
  • internet ↔ technologia VDSL (abonament: 39,95 zł + dzierżawa routera: 1 zł = 40,95 zł)
  • tel. komórkowy w planie Standardowym (abonament: 39,99 zł - rabat za łączenie usług: 20 zł = 19,99 zł)

Razem wychodzi: 99,63 zł (o całe 36 gr mniej niż Orange Love Standard Bardzo szczęśliwy kot)

Inna będzie jednak sytuacja dla kogoś, kto bierze teraz nowe usługi, a inna jeszcze dla kogoś, kto część usług przedłuża.; inna dla kogoś, kto jest w zasięgu technologii FTTH, a inna dla kogoś, kto ma dostęp tylko po miedzi itd... Zmiennych jest naprawdę duuuuużo.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |