Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet tel. stacjonarny + internet stacjonarny + komórka?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Pakiet tel. stacjonarny + internet stacjonarny + komórka?

Przeglądam ofertę Orange ale nie znajduje tego czego szukam. 🙂

Interesuje mnie pakiet, który zawierałby telefon stacjonarny, internet stacjonarny (Neostrada lub światłowód) oraz abonament komórkowy. Czy Orange oferuje taki pakiet?

Wiem, że jest Orange Love ale ten pakiet jest albo z telewizją a jeśli nie ma TV to też nie ma telefonu stacjonarnego. 

3 ODPOW. 3

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Pakiet tel. stacjonarny + internet stacjonarny + komórka?

Na chwilę obecną nie ma takich pakietów. Możesz "ręcznie" sobie dobierać usługi, ale jak nie kombinować, cenowo wychodzi tyle samo albo drożej niż Love 4U (z TV).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pakiet tel. stacjonarny + internet stacjonarny + komórka?

Najtańszym kosztem
Stacjonarny - 35 zł
Neo+Komórka - 70 zł
Czyli drożej niż Love Standard.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Pakiet tel. stacjonarny + internet stacjonarny + komórka?

W takich sytuacjach diabeł tkwi w szczegółach. Zależy komu, na czym i jak bardzo zależy. Mi zależy na tym by mieć tel. w technologii PSTN i kilka usług dodatkowych:

  • tel. stacjonarny ↔ technologia PSTN (abonament: 32,36 zł + pakiet minut: 2,64 zł + prezentacja nru: 3,69 zł = 38,69 zł)
  • internet ↔ technologia VDSL (abonament: 39,95 zł + dzierżawa routera: 1 zł = 40,95 zł)
  • tel. komórkowy w planie Standardowym (abonament: 39,99 zł - rabat za łączenie usług: 20 zł = 19,99 zł)

Razem wychodzi: 99,63 zł (o całe 36 gr mniej niż Orange Love Standard Bardzo szczęśliwy kot)

 

Inna będzie jednak sytuacja dla kogoś, kto bierze teraz nowe usługi, a inna jeszcze dla kogoś, kto część usług przedłuża.; inna dla kogoś, kto jest w zasięgu technologii FTTH, a inna dla kogoś, kto ma dostęp tylko po miedzi itd... Zmiennych jest naprawdę duuuuużo.