Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

Witam wszystkich klientów Orange,

 

Chciałbym się zapytać aktualnych klientów / użytkowników światłowodu Orange (Supernova) czy są zadowoleni z usługii? Jaka jest jakość, czy nie ma problemów z interenetem?

 

Mam obecnie UPC ale rozważam przejście do Orange.

24 ODPOW. 24

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

Czyżby tak mało osób miało światłowód? 🙂 Pytam bo nikt nic nie piszę a trochę już minęło... 🙂 Ja powiem Ci tak światłowodu nie mam mam internet mobilny ale moja siostra która mieszka w Sopocie posiada i jest bardzo zadowolona z tego,nic nie zarywa.Internet jest szybki,ona poleca ja tez miałem przyjemność korzystać i również polecam jak najbardziej 🙂 Ale też niech inni się wypowiedzą.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

Żeby wątek nie zniknął, to też się wypowiem. Niestety u mnie jeszcze światłowód nie jest nawet w planach... chociaż miasto gdzie pracuję jest na wykazie tych w których ma być. Z tym, że zdaję sobie sprawę, że nawet jeżeli miejscowość jest na wykazie objętych ofertą, gdzie już jest dostępna, to wcale nie znaczy że jest ona faktycznie dostepna dla wszystkich.

Anonim

Nie dotyczy

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)


danielfx napisał(-a):

Witam wszystkich klientów Orange,

 

Chciałbym się zapytać aktualnych klientów / użytkowników światłowodu Orange (Supernova) czy są zadowoleni z usługii? Jaka jest jakość, czy nie ma problemów z interenetem?

 

Mam obecnie UPC ale rozważam przejście do Orange.

Poczytaj sobie tutaj


 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

nie polecam

 

poprzednio miałem UPC i wiedząc, że światłowód będzie się sprawować tak jak się sprawuje obecnie, za żadne skarby nie zmieniłbym dostawcy

Anonim

Nie dotyczy

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

Myślę że to tak jak porównać Trabanta 601 i Mercedesa klasy E 🙂 😜


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

A jakiś konkret co jest nie tak z tym sprawowaniem się światłowodu?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

Na samym początku przygody ze światłowodem były problemy z youtubem, którego używam codziennie. Filmiki nawet po wybraniu 144p nie buforowały się. Dopiero po rozmowie z konsultantem i grzebaniu w przeglądarce udało mi się uporać z problemem.

 

Obecnie w godzinach wieczornych (tj. 19:00 - 1:00) internet sprawuje się beznadziejnie. Występują losowe spadki prędkości. Jeśli jest Pan miłośnikiem jakichkolwiek gier internetowych, to musi pan zmienić hobby. Gra nie jest w żaden sposób możliwa.

 

 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

Cześć,

 

mam prośbę abyś w prywatniej wiadomości podał mi numer pod jaki jest swiadczona usługa. Z checia to sprawdzimy bo zalezy nam na jak najlepszej jakości i zadowoleniu klientów z światłowodu.

 

z mojej strony: miałem UPC obecnie światłowód. Zero problemow. Wydaje mi sie ze pingi mam lepsze na światłowodzie plus standardowy funbox jest w moich testach szybszy po wifi (jesli macie urzadżenia z AC 5 GHz) od standardowego routera UPC. Stabilność obu usług na podobnym poziomie. Cena zależna juz od konkretnej oferty ale jak masz wszystko od Orange (łącznie z komórkami) to cieżko bedzie znaleźć lepsza cenę w UPC.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Opinie nt. Supernovy (Światłowodu)

Mam ten sam problem.

Włączenie w routerze jednej konfiguracji do 2,4G i 5G, rozłącza mi internet (i na laptopie i na telefonie). Youtube na TV działa przez połowę czasu w najgorszej rozdzielczości (TV podłączony kablem do routera).

Mam Światłowód 100M - a realny transfer to 30M. Technik był w sobotę - wymienił mi router - przy nim wszystko było ok, ale już po południu prędkość internetu spadła.

Teraz mam wszędzie połączone przez zwykłą sieć 2,4G - i mam 30-40M prędkość, ale przecież powinno być więcej. Już mam tego dość, poddałem się i nie zgłaszam nic dalej (poprostu straciłem cierpliwość). CZekam jeszcze 22 m-ce (i już się nie mogę doczekać).

Wcześniejszy net od poprzedniego dostawcy - 40MB, ale o niebo lepszy od tych 100MB w Orange.